ZAGREB - Jel bio tko?

E moj kume ćelave ti gume. Imaš gore da odabereš drzavu i grad i onda nađeš a na whatsapp se javiš. Imaš temu koja se na taj ege odnosi https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/brazilke-latine-ukrainke-i-ostale-strankinje-u-hr.1579/
Hvala još jednom za savjet… jucer uspio sve organizirati.. nasao 2 cure koje su mi zapele za oko na EGE… dogovor jako jednostavan.. u par minuta sve… svaka po pola sata za 150 europskih…sada sam tek siguran da ću si na plavi oglasnik sam postaviti blokadu pristupa… na EGE placas ono sto i vidis i dogovoris sa osobom direktno… GFE iskustva ko ih voli i udaranje sa curama koje su super hot i stvarno liče na one za koje se predstavljaju na slikama.. svakako tko zeli udarat nesto sto ga bas pali… svaka preporuka… groblje u PO ide out
 
Hvala još jednom za savjet… jucer uspio sve organizirati.. nasao 2 cure koje su mi zapele za oko na EGE… dogovor jako jednostavan.. u par minuta sve… svaka po pola sata za 150 europskih…sada sam tek siguran da ću si na plavi oglasnik sam postaviti blokadu pristupa… na EGE placas ono sto i vidis i dogovoris sa osobom direktno… GFE iskustva ko ih voli i udaranje sa curama koje su super hot i stvarno liče na one za koje se predstavljaju na slikama.. svakako tko zeli udarat nesto sto ga bas pali… svaka preporuka… groblje u PO ide out
Nije bas da dogovaras direkt sa njima ali se brzo dogovori.
 
Bio kod vrckave plavuše,
Kod otvaranja vrata wooow....akcija ipak nije na nivou da mogu reci nesto predobro....pusenje solidno bez, jebacina mozes nabijati.....mislim da ima ciganske krvi....danas idem kod Laure pa da javim kakva je ona
Jbt, do Laure je tesko doci, par dana mob isklucen, pa kad je upaljen nema vise termina...moranda je predobra kad je puna non stop...ali probam i danas naravno
 

To je cura iz ovog oglasnika.. čini mi se korektno
Cura jedva punoljetna, mršava u 3 pm, stan smrdi po znoju i duhanu, makar sam pušač ovo je bilo UŽAS.
Ne sjećam se više koliko je tražila, prostor na knežiji. Ugl zaobiđite taj dio grada a kamoli oglas
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh