ZAGREB - Jel bio tko?

Ova Sofija nema veze s Jedinstvenom . Jedinstvenu sam dobio prvi put oko 10:30 pod pauzom , a drugi put bez problema ,vjerojatno je spremila broj . Cura ne radi stalno, odradi 2-3 i ode u šetnju .
A koja je ovo?

Isto je susjeda, ali je nemoguce dogovoriti, isto kao i Jedinstvenu. Jedinstvenu 10 dana zovem i ne mogu ju dobiti. Prije 10 dana ili vise sam ju dobio kroz dan i dogovorio za popodne i vise ju ne bi dobio da sam Brad Pitt
Bio sam ja sa Sofijom. Dogovor preko neke babe 150h. Lokacija maksimir. Cura je sa slika, oral bez,nema ljubljenja. Zgodna i simpatična beogradjanka. Akcija je ok, ništa specijalno. Ne bi ponovio za te pare.
 
Sorry , ovo je link od Laure .

Bosanka , 60 EUR

Mozez i u guzicu i svakako .


Dragana , njezine slike , niska i nabijena Milfica , 60-80 EUR komplet


Laura , najbolja ovdje . Gfi , mazi se i ljubi . Nije stalno prisutna , gledajte oglas . Njezine slike , mlada mama , kasne 20-te .
Bio kod vrckave plavuše,
Kod otvaranja vrata wooow....akcija ipak nije na nivou da mogu reci nesto predobro....pusenje solidno bez, jebacina mozes nabijati.....mislim da ima ciganske krvi....danas idem kod Laure pa da javim kakva je ona
 
Bio kod vrckave plavuše,
Kod otvaranja vrata wooow....akcija ipak nije na nivou da mogu reci nesto predobro....pusenje solidno bez, jebacina mozes nabijati.....mislim da ima ciganske krvi....danas idem kod Laure pa da javim kakva je ona
Ja sam bio kod nje minus mi je sta nije nasminkana i sexy stedjena onda te zapricava bzvz sta nema veze s vezom aj pusi dosta dobro i sex ok samnom se i ljubila svrsavanje u komdom ili po tijelu...
Najveci minus sta te doceka kao zena doma da se nasminka i sredi malo u neke sexy krpice bilo bi to puno bolje
 
Jel bio tko u zadnje vrijeme kod one male Kim oglas je isao sexy malena mala sitna 160/50kg silikoni tetovirana dali je jos aktivna nesto bila pricala da seli u london
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh