ZAGREB - Jel bio tko?

Nemoj se ljutiti , nisi u pravu . Bio sam kod cure na Trnju , Miramarska . Neki su bili na Vrbanima , znaci da mijenja lokacije ovisno o slobodnim apartmanima kad dođe u Zagreb . Prije se oglašavala pod Sofija .
Cura je pojava , zato sto je egzotična , a tako lijepo , oblikovano tijelo se rijetko vida na PO , ima silikonske sise i napumpana usta s botoksom , ali to ne umanjuje sveukupni dojam . Jako je ljubazna , izuzetno pristupačna i nije namrgođena i nabrijana kao većina na oglasniku . Čista je , uredna i mirišljava , dolje je jako uska tako da je poseban doživljaj penetracije .
Ne reklamiram ni jednu curu posebno , ali ova mi je ostala u sjećanju jer sam nakon dugo vremena konačno naletio na pravu , mladu , ljubaznu i korektnu curu .
Cura košta 80 EUR za 30 min i gotovo , njezina cijena.
Je li to ova Sofija? https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/posebna-sexy-sofija-oglas-5263636
 

Prof. Dr. prostitutio
Najbolje potrosenih 90 € ikad, prelijepa, odlicno tijelo, ugodna i ljubazna, cudesan BJ sa, rijetko mi je bio toliko tvrd, gruba jebacina, iako mi nije bila prva akcija taj dan. Davljenje i griženje međusobno a Nnakon svega i maženje. Preporuke svima naravno iako ju je jako tesko dobiti.

Miramarska postaje centar za prostote, ona ruskinja maserka je samo par haustora dalje
 

Prof. Dr. prostitutio
Najbolje potrosenih 90 € ikad, prelijepa, odlicno tijelo, ugodna i ljubazna, cudesan BJ sa, rijetko mi je bio toliko tvrd, gruba jebacina, iako mi nije bila prva akcija taj dan. Davljenje i griženje međusobno a Nnakon svega i maženje. Preporuke svima naravno iako ju je jako tesko dobiti.

Miramarska postaje centar za prostote, ona ruskinja maserka je samo par haustora dalje
koja je ta ruskinja imaš br.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh