ZAGREB - Iskustva & recenzije

Djevojka 26 sa stilom...
Lokacija: Trešnjevka, Nova Cesta (blizina Zonar hotela).
€: 70/80
Cura je zgodna mlada susjeda bosančica, baš simpatična, komunikativna i doima se opuštena (moj dojam).
Vidi se da je čista,uredna i da ima visoki stupanj higijene što traži i od svojih klijenata što mi je u njenom slučaju privlačnije od samog izgleda. Cura izgleda sasvim dobro, crnka dobrog tijela, lijepe čvrste guze ali manjih opuštenih grudiju. Iskreno meni na fotkama izgleda višlja nego što je uživo.
Tretman bi mogao biti i bolji (nadam se da će ubuduće poraditi na kvaliteti usluge) ali mlada je i naučit će s vremenom što i kako mi volimo. Predigra dobra i obećavajuća, pušenje bolje nego kod nekih daleko iskusnijih. Akcija mi je bila sasvim ok. na trenutak čak malo grublja ali nije se ništa žalila. Za finale svršavanje po tijelu i to je to za prvi susret. Kod tuširanja mi je uletila pod tuš što mi je bilo ok. ali nije doživljaj vrijedan spomena, još malo maženja i kisi-kisi ali iskreno bolje da mi je uletila pod tuš na početku.
Mala nije sex bomba niti pruža ultra doživljaj u krevetu ali kad prikupi još malo iskustva najvjerojatnije će joj i usluga biti bolja kao i cjelokupni dojam.
Vraćam se sigurno jer još želim potvrditi neke sumnje ako mi u međuvremenu za 'oko' ne zapne neka druga mačkica.

btw. Na odlasku mi je rekla da ne radi sljedeće dvije sedmice, pretpostavljam da ide doma da se malo odmori od purgera.😃 Kad se vrati u ZG kaže da će imati novi broj i oglas pa pričekajmo da se vrati.😉

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/ja-sam-tu-za-tebe-oglas-5232435
Bio nedavno kod dotične, a kako nema više oglas, nastavit ću (i potvrditi) ovo što je mfs pisao.

Potvrđujem sve napisano i moram reći da je mala jedno od ugodnijih iznenađenja u Zagrebu. Izuzetno komunikativna, opuštena i submisivna, a vidi se da je dosta nova i neiskusna u ovome što radi. Da se maziti, lizati (i svršava na jeziku), ljubi se kao da mi je žena rođena. S time da sada treba reći, budući da je nova, da je bitno i tko piše recenziju. Bila je takva sa mnom (tip u ranim 30-ima), ali nisam siguran da bi tretman bio isti i se nekim gospodinom ili djedicom u 60-ima.

Oral bez kondoma, sex sa kondomom, ništa joj nije teško, svršavanje po faci i zajednički tuš nakon toga gdje je pao još jedan blow i zalijevanje face. Anala nema. Definitivno se vraćam kad opet bude bila u Zagrebu. Nažalost, više nije, i nije mi znala ni sama reći kad će se opet vratiti.
 
Djevojka 26 sa stilom...
Lokacija: Trešnjevka, Nova Cesta (blizina Zonar hotela).
€: 70/80
Cura je zgodna mlada susjeda bosančica, baš simpatična, komunikativna i doima se opuštena (moj dojam).
Vidi se da je čista,uredna i da ima visoki stupanj higijene što traži i od svojih klijenata što mi je u njenom slučaju privlačnije od samog izgleda. Cura izgleda sasvim dobro, crnka dobrog tijela, lijepe čvrste guze ali manjih opuštenih grudiju. Iskreno meni na fotkama izgleda višlja nego što je uživo.
Tretman bi mogao biti i bolji (nadam se da će ubuduće poraditi na kvaliteti usluge) ali mlada je i naučit će s vremenom što i kako mi volimo. Predigra dobra i obećavajuća, pušenje bolje nego kod nekih daleko iskusnijih. Akcija mi je bila sasvim ok. na trenutak čak malo grublja ali nije se ništa žalila. Za finale svršavanje po tijelu i to je to za prvi susret. Kod tuširanja mi je uletila pod tuš što mi je bilo ok. ali nije doživljaj vrijedan spomena, još malo maženja i kisi-kisi ali iskreno bolje da mi je uletila pod tuš na početku.
Mala nije sex bomba niti pruža ultra doživljaj u krevetu ali kad prikupi još malo iskustva najvjerojatnije će joj i usluga biti bolja kao i cjelokupni dojam.
Vraćam se sigurno jer još želim potvrditi neke sumnje ako mi u međuvremenu za 'oko' ne zapne neka druga mačkica.

btw. Na odlasku mi je rekla da ne radi sljedeće dvije sedmice, pretpostavljam da ide doma da se malo odmori od purgera.😃 Kad se vrati u ZG kaže da će imati novi broj i oglas pa pričekajmo da se vrati.😉

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/ja-sam-tu-za-tebe-oglas-5232435
Također potvrđujem sve napisano.

Cura nije stalno u Zagrebu, tako da joj treba napraviti promet kad je u Zagrebu.

I da, vidi se da je cura nova i da se ne bavi non-stop ovim poslom. Zato se i isplati ići kod nje.
 
Pozdrav, pstoji li netko tko bi mozda mogao napraviti discord grupu gdje bi se moglo tocno po kategorijama sve razvrstavati o cemu se ovdje pise. Malo je nezgrapno citati 20 str unatrag jer se ide cesto s osobe na osobu pa se gubi smisao, mozda bi disorcd bila bolja ideja po meni?
 
Stella 31

Krizanje vukovarske i miramarske
100 pol sata
140 sat vremena

Na slikama nije ona niti blizu. Ona crnka bez guzice i objesenih sisa velicine 2-3. Oral srednji, lagan i gleda u oci, ali fali malo zara. Odnos tak tak. Nekako mlitavo sve od nje.
Dogovorili ljubljenje, i to je zalost.
Ugl. Srednja zalost ko sve u ponudi.

4/10
Ponoviti necu, radije da sam tih 100e na crno stavio.
 
Stella 31

Krizanje vukovarske i miramarske
100 pol sata
140 sat vremena

Na slikama nije ona niti blizu. Ona crnka bez guzice i objesenih sisa velicine 2-3. Oral srednji, lagan i gleda u oci, ali fali malo zara. Odnos tak tak. Nekako mlitavo sve od nje.
Dogovorili ljubljenje, i to je zalost.
Ugl. Srednja zalost ko sve u ponudi.

4/10
Ponoviti necu, radije da sam tih 100e na crno stavio.
Koma, ja se baš zagrijao, al skupa mi bila.
 
Stella 31

Krizanje vukovarske i miramarske
100 pol sata
140 sat vremena

Na slikama nije ona niti blizu. Ona crnka bez guzice i objesenih sisa velicine 2-3. Oral srednji, lagan i gleda u oci, ali fali malo zara. Odnos tak tak. Nekako mlitavo sve od nje.
Dogovorili ljubljenje, i to je zalost.
Ugl. Srednja zalost ko sve u ponudi.

4/10
Ponoviti necu, radije da sam tih 100e na crno stavio.
I to si onda platio 100e
 
ma bio sam jucer da javila mi se u 9 ujutro i ja krenuo u vrapce kad pricam s njom cujem nesto mobitel odzvanja dolazim u stan i tam nesto susti u pozadinu al me nije to odgovorilo vec je ona deblja i nema 25 vec 35 tak da sam otiso.
ajde se ti lijepo dogovori sam sa sobom, jesi li bio i kad si bio, za isti oglas imas 3 "recenzije"
13.03. ne ici
27.03. ponovio bi
25.04. ima crvenu kosu
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/slatka-mimi-26-god-oglas-2329970

Kod nje sam bio na footjobu prije nekoliko godina i meni je bilo super, čak mi se i sviđala. Onak prava next door girl. Drkanje i svršavanje po stopalima sa platio 200kn. I bila je u toplessu

Tada je bila na Vrbanima/Prečkom kako god zovete taj dio. Lak dogovor, bar meni. Korektna je i ne požuruje. Stopala su mi bila lijepa, samo minus što nije stavljala neki lak. I skužio sam da nakon mene je samo tuširala stopala bez sapuna, tako da se nadam da prije mene nije bilo puno svršavanja haha

Prije je davala i blowjob, a neki su navodno i jebali. Ako može više o tome.
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/slatka-mimi-26-god-oglas-2329970

Kod nje sam bio na footjobu prije nekoliko godina i meni je bilo super, čak mi se i sviđala. Onak prava next door girl. Drkanje i svršavanje po stopalima sa platio 200kn. I bila je u toplessu

Tada je bila na Vrbanima/Prečkom kako god zovete taj dio. Lak dogovor, bar meni. Korektna je i ne požuruje. Stopala su mi bila lijepa, samo minus što nije stavljala neki lak. I skužio sam da nakon mene je samo tuširala stopala bez sapuna, tako da se nadam da prije mene nije bilo puno svršavanja haha

Prije je davala i blowjob, a neki su navodno i jebali. Ako može više o tome.
Pušila je vrhunski
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh