BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Evo ti moje duze iskustvo pa ko zeli neka procita s TKZ erotskom stranicom/ stranicom za upoznavanje Smokva.Stranicu sam pronasao jos davne 2016 godine ,kada se reklamirala i bila kao najpopularnija na nasim EX YU podrucjima.Uvjeren tada da ce to biti kao erotski i sexualni sajtovi po zapadnim zemljama odlucim tada napraviti profil i pokusati pronaci znamo vec svi sta.Prva godina na smokvi tada bruka profila,mahom parovi ,a slike su po obicaju od zenskog dijela para ona naguzena ili u nekakvoj pozi,logicno kao svi traze druge parove za swinganje.Nakon par mjeseci tu odlucim da i ja uplatim za pretplatu ,da saljem poruke i napisem i svoj oglas za potraznju,napisao sam oglas s citom nekakvim svojim opisom koji je vec i naveden mi bio na profilu da trazim zene ,pokusao sam napisati oglas da ne zvui prostacki kao pojedini sto su pisali tipa ima li necija zena da je izjebem ili neko da mu jebem zenu ili trazim kurvetinu.Nakon mog napisanog o glasa gdje strikno pise da trazim zene dobivam jedno cirka koliko se sjecam 7/8 poruka u roku minute ,ja sav sretan jer sam u tih par mjeseci primijetio da je bio veliki broj zenskih profila iz moje okolina ,medjutim udjem u inbox sve su poruke mahom muskih kod kojih na profilu pise bisex ili parovi gdje se javio muski dio i trazi kaze avanturu dok je zena na seminaru...Pokusao sam jos u 2,3 dana oglas postavljati medjutim uvijek skoro pa isti ishod,javljanje muskih ili m dijelova parova.Tada mi je vec prekipilo narodski receno i krenuo sam izbrisati profil ,medjutim onda promijenim taktiku i pocnem slati poruke zenama,da bi pogadjajte isho ,velika vecina profila iz okoline mi bili lazni profili tj muski iza zenskog profila i tada je krenula expanzija X bona u mojoj okolini...Izmedjuostalog stupio sam u kontatk i s nekim pravim zenama koje su bile Sarajevo ,Banja Luka ,Mostar itd kao i neke iz Zagreba,Beograda.Javljanje i tim zenama nije urodilo plodom koliko god se trudio iz razloga sto je neko od forumasa gore spomenuo bio je da se radi o mahom zenama koje drze Smokvu upaljenu dok su na poslu i drkaju vam zivce sa svojom pricom i tako njima dan prolazi ,ako nisu takve zene onda su one koje / to je samo moje misljenje da me ne shvati ko pogresno/ zene koje nisu zadovoljne svojim sexualnim zivotom ili uopsteno zivotom pa se znaju javiti tip s porukom sta bi m iradio ,hot chat,s par njih sam se cuo telefonski ili preko kamere ali mahom je to bilo udate zene ,gdje se ja iskreno en volim petljat ali same propjevaju traze tu neki bijeg od stvarnosti,a onda i one sto su slobodne ne zele se naci uzivo kao iz nekog straha,stida sta znam vec cega.Uprati osam par prifla koji su tu konstatno zenskih.Nakon toga sam koliko god to glupo zvucalo gledao slike zena bolje receno zenskih dijela parova jeru su oni postavljali takve slike gjde vidis tijelo zene itd ,jer nije bilo akcije i tako sam bio na Smokvi do neke 2020 godine.Bilo je poziva zena kao na sex sto smo nekako nesto kao uspjevali kombinirati koje su bile u drugim zemljama ali ne toliko daleko po 2,3 sata voznje ali je sve bilo kao munjevito i na bilo koji konrketni upit bio je prestanak razgovora,prekid u odgovaranju poruka itd.Prosle godine sam opet bio napravio profil na Smokvi i pogadjajte ponovo ,znaci kurcina.Isto sve kao prije cak i isti profili imaju kao od prije par godina .Iskreno moje misljenje Smokva je za mislim 70 % ljudi bacanje bara bespotrebno,cast izuzetcima koji su stvarno tamo nekoga pronasli i ima li sex.
ti si bar iskren za razliku od onog lazova iznda, alo moga si da skratis - na smokvi nemos jebat ili ako i jebes jednom za godunu dvije.. gubljenje vremena i bacanje paraa.. tene koje jesu na smokvi su tu samo da bi mi uplacivali svaki dan pretplate
 
Druže na smokvi se moglo guziti al prije jedno 10 godina, dok nije postala leglo pederluka, lažnih ženskih profila iza kojih se mahom kriju muškarci kako bi sakupljali slike i drkali na iste.
Smijem se kladit da je trenutni omjer žena i muškaraca 1:1000 i to sa sve ženskim profilima.

Ovo ti sve govorim iz iskustva sa smokve. Bio sam sa 10ak njih ali sve je to davno bilo, kao što napisah, dok se smokva nije pretvorila u sranje od stranice.

Tamo i admini prave profile kako bi im stranica opstala.
vise od 10 god.. a u pravu si, moglo se u prvih 5-6 god postojanja smokve dok nisu osmislili kako ce da naplate trud..
 
Kakva Smokva. Voajeri 385 su bili zakon :)
Slazem se s ovim da je Smokva samo prvih par godina imala smisao. Ostvario sam 2 susreta s parovima tada i par kontakata sa zenama.
I sad imam tamo profil sa slikama, spojim se u par mjeseci ..deset poruka od pedercina me doceka svaki put. Ima dva -tri para i sad sto povremeno upraznjavaju trojac tu iz BiH, cesto mjenjaju i prave nove profile jer ih ljudi smaraju...nisu laznjaci al meni se to vise neda iako zadovoljavam norme koje traze :))
 
vise od 10 god.. a u pravu si, moglo se u prvih 5-6 god postojanja smokve dok nisu osmislili kako ce da naplate trud..
U prvim godinama nije bilo toliko lažnih profila ali je bilo. Uglavnom su ljudi i tada bili varani za dopunu. To se dobro sjećam. Zlatno doba smokva je bilo dok su još postojali internet klubovi, a nokija 3310 još bila u upotrebi. Tad si dnevno online u svakom momentu imao preko 500 profila, radio extra dobro chat i na chatu se moglo barit. Sve poslije 2010.godine je bilo sranje. Tad je krenula ekspanzija pederluka i lažnih profila i mnogo njih se odjebalo od smokve kad su počeli da naplaćuju. Velika greška je bila što su naplaćivali ispočetka i ženama i muškarcima. To je u mnogome prave žene željne seksa odjebalo od te stranice. Kasnije su im ukinuli pretplatu skroz al tad je već bilo kasno.
A tamo se baš svega dalo naći.
 
ti si bar iskren za razliku od onog lazova iznda, alo moga si da skratis - na smokvi nemos jebat ili ako i jebes jednom za godunu dvije.. gubljenje vremena i bacanje paraa.. tene koje jesu na smokvi su tu samo da bi mi uplacivali svaki dan pretplate
Isao sam opciju da opisem detaljno svoje iskustvo,pored smoke imao am davno nekada i profil na KZO koji mi je trajao nekih mjesec dana
 
Ljudi, prijatelji, nadam se da zaista neko može da mi u razmjenu ili za nadoknadu pošalje neki normalan kontakt za Banjaluku, a da ne traže ne znam koliko starije ljude, ili video poziv te poštuju diskreciju prvenstveno. Hvala. Odužio bih se.
P. S.: Molim da ne šaljete kontakte koji se ovdje mjesecima i godinama vuku i spominju po forumu. Zaista nikome i ništa odavno ne znače. Hvala.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh