Dominacija

Ok. Hvala na info. Da li si ti licno imao iskustva sa njima? Zanima me kako izgledaju i kakve su
Nisam, VILE4U je neka mlada koja navodno nema skoro ništa od opreme i uglavnom brije na findom a Marina se čini baš super i s njom definitivno planiram se vidjeti kada budem išao doli, samo ne znam jel trenutno u Sarajevu ili Banja Luci...
 
Jel bio netko kod 1stra?

Nedavno je objavila da naplacuje kavu 50eur i onda sat vremena seansu 200eur.

Na slikama s feta mi se cini ok, ali za tu cijenu jel bar zna sta radi i jel ima neki ozbiljniji studio s opremom?
 
250eur za 1h je rang cijene u dungeonima po velikim europskim gradovima i mozes izabrati specijaliziranu dominu od vise njih koje tamo rade (npr feminizacija, medical, military, full latex itd) unaprijed.

S obzirom da je rijec o Zagrebu, kakav to dungeon, oprema i usluga moraju bit za tu cijenu...?
 
250eur za 1h je rang cijene u dungeonima po velikim europskim gradovima i mozes izabrati specijaliziranu dominu od vise njih koje tamo rade (npr feminizacija, medical, military, full latex itd) unaprijed.

S obzirom da je rijec o Zagrebu, kakav to dungeon, oprema i usluga moraju bit za tu cijenu...?
Suplja prica. Jedna od onih koje su prije godinu dana dosle na ideju da lako zarade na muskim slabostima i svidjelo im se. Na lovu mislim. Mene je zavlacila 4 mjeseca. Kupovao sam joj speceraj i sl. Kad sam skuzio kuda to vodi, otisao.
 
250eur za 1h je rang cijene u dungeonima po velikim europskim gradovima i mozes izabrati specijaliziranu dominu od vise njih koje tamo rade (npr feminizacija, medical, military, full latex itd) unaprijed.

S obzirom da je rijec o Zagrebu, kakav to dungeon, oprema i usluga moraju bit za tu cijenu...?
Baš, stvarno treba biti lud pa dat pare za jednu takvu koja nema sigurno ni 5% od opreme jednog dungeona, a evo i kolega gore je opisao kakvo je to zavlačenje i isisvanje novaca, isti kalup kao i 99% svih tih mladih "domina", pogledale neki film ili dokumentarac na youtubeu i žele doći do lagane zarade.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh