BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Zar ima pravo da se oglasava “ko gdje hoce”, to evo prvi put cujem. Razumim da imas neke psihicke probleme cim radis to sto radis, a plus sto se promoviras na ovom forumu svakodnevno, sta je jel to nije bilo posla? Ti ces meni rec ocu li ja ulazit na forum, jebes se za 150 maraka i ti da pises nesto, bolje zatvori se u kucu.

A ova dva pacijenta tacchini i richard sharpe ocito nemaju novca da te plate, pa te brane svaki dan ko neki ljudski odroni i nadaju se da ces im dzaba dat.

Zena je moralna gromada za tebe!
Ona posteno zaradi svaku marku, a ne vara ljude putem x-bonova pa jos prevaru reklamira na forumu kad mu "nije bilo posla"...pa posle kad je provaljen prijeti...

Prozivas druge, a sam ostavljas utisak osobe za ozbiljnim psihickim problemima. Utisak glupe i ogranicene osobe dodje kao gratis...
 
Zar ima pravo da se oglasava “ko gdje hoce”, to evo prvi put cujem. Razumim da imas neke psihicke probleme cim radis to sto radis, a plus sto se promoviras na ovom forumu svakodnevno, sta je jel to nije bilo posla? Ti ces meni rec ocu li ja ulazit na forum, jebes se za 150 maraka i ti da pises nesto, bolje zatvori se u kucu.

A ova dva pacijenta tacchini i richard sharpe ocito nemaju novca da te plate, pa te brane svaki dan ko neki ljudski odroni i nadaju se da ces im dzaba dat.
Pozz,ne javljam se često ali svakako pratim forum. Ne znam stvarno šta ti majstore radiš ovdje? Ono član si i volio bi nešto saznati,možda broj od neke lijepe djevojke koja će tebi dati besplatno jer si za razliku od svih nas drugih ovdje visoko moralan. Ili si ovdje da ktitikuješ prostituciju?
Ne znam šta ti smeta neko kao što je @Crnka to divno stvorenje.
Ja imam dosta godina iskustva u ovome i nikad nisam bio sa djevojkom kao što je ona. Predivna po izgledu,predivna po karakteru,zabavna a iznad svega čista, mirišljava. Ja sam s njom svako deset dana i toliko mi je dobro da sam sve druge izbrisao i otkazao.
Crnka vidimo se po ko zna koji put za par dana ❤️🌹❤️
 
Zar ima pravo da se oglasava “ko gdje hoce”, to evo prvi put cujem. Razumim da imas neke psihicke probleme cim radis to sto radis, a plus sto se promoviras na ovom forumu svakodnevno, sta je jel to nije bilo posla? Ti ces meni rec ocu li ja ulazit na forum, jebes se za 150 maraka i ti da pises nesto, bolje zatvori se u kucu.

A ova dva pacijenta tacchini i richard sharpe ocito nemaju novca da te plate, pa te brane svaki dan ko neki ljudski odroni i nadaju se da ces im dzaba dat.
A tebe ne bi niko ni za 2km 😂😂 opusti se svako radi sta mu se radi 😂😂
I mnogo si glup, necu da komemtarisem ovde, picko mala.
 
Divno stvorenje koje ti naplacuje 300 km za sat vremena, e bas je divno stvorenje…Joj sta sve neces procitat da su kurve divna stvorenja, da mi je samo vidit kako izgledate…
Pa to sto nemas para ili ti je mali kurav nije problem foruma 😁 i mene tako da ne vrijedjaj nego idi izjebi onu ispod mosta cvaja i smiri strasti 😁 odmah ce ti bolje biti
 
Jes i ne vrijedi 50 maraka.

Opet ti, anonimus koji mlati u prazno…

Bas tako sta li se meni desilo u razvoju pa mi smeta kurva koja pametuje po forumu i promovira se…O jada
Rece mi lik koji se potpisuje imenom i prezimenom. Haha

Sta tebe u zivotu boli ona stvar ko ce s kim i za koliko para?!
Tudje pare, tudji zivot,... Bilo bi dobro da se i ti zaokupis svojim. Znaci ako ne idu xbonovi, a ti lopatu u sake pa kopaj kanale. Onda neces imati vremena da ti "smeta kurva koja pametuje po forumu".
 
Divno stvorenje koje ti naplacuje 300 km za sat vremena, e bas je divno stvorenje…Joj sta sve neces procitat da su kurve divna stvorenja, da mi je samo vidit kako izgledate…
Pa ti si stvarno zalutao onda na ovaj forum. Vidim ti si lafčina pa ti se žene bacaju pred noge i one plaćaju tebi jbt 🙄
A što se tiče izgleda kakve to veze ima? Daj nam ti svoju fotku lafčino da te malo ocijenimo i za izgled jer si po ostalim parametrima očito rinaka 🤨
 
Pozz,ne javljam se često ali svakako pratim forum. Ne znam stvarno šta ti majstore radiš ovdje? Ono član si i volio bi nešto saznati,možda broj od neke lijepe djevojke koja će tebi dati besplatno jer si za razliku od svih nas drugih ovdje visoko moralan. Ili si ovdje da ktitikuješ prostituciju?
Ne znam šta ti smeta neko kao što je @Crnka to divno stvorenje.
Ja imam dosta godina iskustva u ovome i nikad nisam bio sa djevojkom kao što je ona. Predivna po izgledu,predivna po karakteru,zabavna a iznad svega čista, mirišljava. Ja sam s njom svako deset dana i toliko mi je dobro da sam sve druge izbrisao i otkazao.
Crnka vidimo se po ko zna koji put za par dana ❤️🌹❤️
Hvala na komplimentima ❤️ see you❤️
 
Jesmo ga ubili komentarima ne bi trebao da pise vise 😂 nego da ide nesto da izjebe ima za cvaju ispod mosta, nadam se da ce mu to odgovarati. Posto me ni ne zna ni nista pa ovde mlati praznu slamu . 😂😂
 
Pa nemam sta ni pisat vise sta cu se raspravljat s curom od 20ak godina koja se jebe za pare sa svakim ko ponudi i nije je stid pa jos pametuje
Pa nemam sta ni pisat vise sta cu se raspravljat s curom od 20ak godina koja se jebe za pare sa svakim ko ponudi i nije je stid pa jos pametuje.
Ako ti treba para posuditi za psihijatra da ides da popricas o svojim frustracijama , slobodno se javi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh