ZAGREB - Jel bio tko?


jel bio tko da podijeli iskustva?
Nisam bio ali pretpostavljam da je prevara čim je stavila kontakt preko whatsapp. Možda nisam u pravu ali iz iskustva mislim da je prevara. Jer koju god da sam kontaktirao preko whatsapp tražila je ili bon ili uplatu unaprijed na neku aplikaciju
 
Ako si čist i uredan onda Tina. Trenutno nema oglasa. Nađi pod Tina trešnjevka ili Tina siget. Ljubi se (barem samnom), oral bez, anal i svršavanje u usta. Ako si pristojan onda je sve easy and cool.

Cijene tu negdje 400/800. I još dobro izgleda (prema drugim gaborima koji se tu hvale). Korektna cura. Idem već dosta dugo i odlazim s osmijehom na licu.
 
Mozemo mi tu pisati koliko oces da ljudi nejdu kod nje, i dalje ce ici hahahaha.
Onaj ko je pametan,izvuci ce pouku iz našeg primjera i zaobići ce tu karakterom odvratnu i po usluzi jako lošu osobu…
A ovi drugi koji ne vjeruju i odu kod nje,brzo ce se uvjeriti sami u ono kaj je napisano,pa ce si pjevati”sta je meni ovo trebalo”…
 
Ako si čist i uredan onda Tina. Trenutno nema oglasa. Nađi pod Tina trešnjevka ili Tina siget. Ljubi se (barem samnom), oral bez, anal i svršavanje u usta. Ako si pristojan onda je sve easy and cool.

Cijene tu negdje 400/800. I još dobro izgleda (prema drugim gaborima koji se tu hvale). Korektna cura. Idem već dosta dugo i odlazim s osmijehom na licu.
Danas je stavila oglas koliko sam vidio,ak je to ta Tina siget,citao sam dosta dobrih recenzija o njoj al nikako da odem do nje,sad je negdje u N.zg u prostoru koliko sam citao
 

jel bio tko da podijeli iskustva?
Dajte citajte malo forum q ne postavljate pitanja kak se kom digne pisali smo o toj drolji prije par dana
Nitko nije bio niti ce biti kod nje jer je prevara i trazi uplatu unaprijed
Ili ti ako si maher odi probaj pa nam napisi kakva je
 
Onaj ko je pametan,izvuci ce pouku iz našeg primjera i zaobići ce tu karakterom odvratnu i po usluzi jako lošu osobu…
A ovi drugi koji ne vjeruju i odu kod nje,brzo ce se uvjeriti sami u ono kaj je napisano,pa ce si pjevati”sta je meni ovo trebalo”…
Treba ju znat sjebat bahata je i zbunjena Ja bijo prije Koi mjesec kaze ona masaza i sex 500 ja velim ok Masaža 0 bodova seks ništa bolji kad sam bijo gotov obučem se i malo popričali ja krenem van veli ona a lova ja velim Koi ti je kurac pa platio sam neću dvaput plaćati veli ona joj sory zaboravila sam.Napominjem nikad to nebi napravimo pristojnoj curi koja korektno odradi posao ali ta kujetina to zaslužuje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh