ZAGREB - Jel bio tko?

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/silvia-milf-40-oglas-4041819 pokušo ju dobit konačno se javila ali problem je što kaže da ne radi s nikim mlađim od 35 , sad me zanima da joj prek telefona kažem te godine i kad mi da adresu ak me vidi drži li se i uživo tog svog pravila ili se da šta dogovorit?
Ja sam ju isto zvao 100 puta i nikad nista, onda ju jednom uspijem dobit i pita me za godine reko 32 kaze ona suvise si mlad.

Onda sam ju malo kasnije zvao sa drugog broja i reko da imam 35 i uspio dogovorit, kd sam dosao odmjeri me i ponovo pita za godine reko 35 samo je rekla ok
 
Ja sam ju isto zvao 100 puta i nikad nista, onda ju jednom uspijem dobit i pita me za godine reko 32 kaze ona suvise si mlad.

Onda sam ju malo kasnije zvao sa drugog broja i reko da imam 35 i uspio dogovorit, kd sam dosao odmjeri me i ponovo pita za godine reko 35 samo je rekla ok
Koliko sada uzima? Jel itko probao anal sa njom?
 
Ja sam ju isto zvao 100 puta i nikad nista, onda ju jednom uspijem dobit i pita me za godine reko 32 kaze ona suvise si mlad.

Onda sam ju malo kasnije zvao sa drugog broja i reko da imam 35 i uspio dogovorit, kd sam dosao odmjeri me i ponovo pita za godine reko 35 samo je rekla ok
Kad si bio…? to je stari oglas
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh