ZAGREB - Jel bio tko?


Trešnjevka, Badaliceva

400kn/60€ pola sata

Parking lutrija, malo te prošeće da te snimi

Plavuša “bez” sisa, osobno bih rekao prije 50+
Nego 44, kulturna, higijena na nivou, komunikativna,,,

Izgled 6/10
Usluga 7/10
Prostor 7/10

Ponovio vjerojatno nebih
 

Netko bio?
Zgodna u licu,uska dole.Ne pozuruje,dobro pusi,sex moze u bilo kojoj pozi.Pusi bez kondoma.Parking odma ispred zgrade.Jedna od rijetkih s PO kod koje cu oci vise od jednom.Imals malo trbuscih kad sam bio,a sad je navodno mrsavija i ugradila je silikone.
 
Zgodna u licu,uska dole.Ne pozuruje,dobro pusi,sex moze u bilo kojoj pozi.Pusi bez kondoma.Parking odma ispred zgrade.Jedna od rijetkih s PO kod koje cu oci vise od jednom.Imals malo trbuscih kad sam bio,a sad je navodno mrsavija i ugradila je silikone.
Bio prije Bozica ali samo na masazi... odlicna... zgodna... def ima silikone ali vidi se da zna posao... sljedeci put idem full uslugu... jednostavan dogovor
 
Zgodna u licu,uska dole.Ne pozuruje,dobro pusi,sex moze u bilo kojoj pozi.Pusi bez kondoma.Parking odma ispred zgrade.Jedna od rijetkih s PO kod koje cu oci vise od jednom.Imals malo trbuscih kad sam bio,a sad je navodno mrsavija i ugradila je silikone.
Sad su navrlile pozitivne recenzije, a zenska ne zasluzuje, jer je hladna, nezainteresirana tijekom susreta, najvjerojatnije u top 2 najgorih pusenja koja sam imao, debela je i ne pere se, nego se samo obuce poslije. Plus pusi cigarete ko Turcin, i ne stavi mobitele na besumno, nego non stop zvone, i jos se javlja na njih ako uzmes sat vremena kod nje.
 
Sad su navrlile pozitivne recenzije, a zenska ne zasluzuje, jer je hladna, nezainteresirana tijekom susreta, najvjerojatnije u top 2 najgorih pusenja koja sam imao, debela je i ne pere se, nego se samo obuce poslije. Plus pusi cigarete ko Turcin, i ne stavi mobitele na besumno, nego non stop zvone, i jos se javlja na njih ako uzmes sat vremena kod nje.
Čitam i ne vjerujem koga se preporučuje…
Bolje da baciš tu lovu u wc i pustiš vodu…
-odvratna karakterom
-jako lose pusenje
-bahata
-ne pere se
-stan je kao jedna velika pepeljara

Ima dosta toga o njoj napisano,uglavnom negativno…
Mislim da su ovo jedine dvije pozitivne recenzije o njoj…
Svakako,mene neće vise nikad viditi,jednom je bilo sasvim dovoljno
 
Čitam i ne vjerujem koga se preporučuje…
Bolje da baciš tu lovu u wc i pustiš vodu…
-odvratna karakterom
-jako lose pusenje
-bahata
-ne pere se
-stan je kao jedna velika pepeljara

Ima dosta toga o njoj napisano,uglavnom negativno…
Mislim da su ovo jedine dvije pozitivne recenzije o njoj…
Svakako,mene neće vise nikad viditi,jednom je bilo sasvim dovoljno
Ja sam tu Kim nazvao i LJUBAZNO pitao koliko košta sat vremena.

Bahato je odgovorila da puno tadi i da nema sat vremena, i ako ipak nađe u komadu sat vremena, da onda košta 1.200kn.

Ej! Po,a sata inaće 400kn, a sat vremena tri puta više.

Tko je toliko pametan i našao je griješku?

S time se kod mene do kraja svijeta diskvalificirala!
 
Čitam i ne vjerujem koga se preporučuje…
Bolje da baciš tu lovu u wc i pustiš vodu…
-odvratna karakterom
-jako lose pusenje
-bahata
-ne pere se
-stan je kao jedna velika pepeljara

Ima dosta toga o njoj napisano,uglavnom negativno…
Mislim da su ovo jedine dvije pozitivne recenzije o njoj…
Svakako,mene neće vise nikad viditi,jednom je bilo sasvim dovoljno
Još je dodala da kao ljudi ostaju kod nje maksimalno 7 minuta.

No thanks!!!
 
Al kolko pričam s “curama” većina ih prati forum, tako da, ove koje su možda bile loše/lošije malo se popravljaju jer vide da neće bit “kruha”
 
Al kolko pričam s “curama” većina ih prati forum, tako da, ove koje su možda bile loše/lošije malo se popravljaju jer vide da neće bit “kruha”
Nazalost tako bi trebalo biti, ali nece. Njih je premalo, a nas puno. Ove malo "bolje" imaju po 10 klijenata dnevno, a da mogu vremenski imale bi i 20 koliko ih nazivaju.
 
Sad su navrlile pozitivne recenzije, a zenska ne zasluzuje, jer je hladna, nezainteresirana tijekom susreta, najvjerojatnije u top 2 najgorih pusenja koja sam imao, debela je i ne pere se, nego se samo obuce poslije. Plus pusi cigarete ko Turcin, i ne stavi mobitele na besumno, nego non stop zvone, i jos se javlja na njih ako uzmes sat vremena kod nje.
Slozio bi se sve ne bi mrtav otiso vise uzas
 
Mozemo mi tu pisati koliko oces da ljudi nejdu kod nje, i dalje ce ici hahahaha
Nema veze svi mi znamo da je ponuda u k i da ako nades neku solidno da odradi kod nje onda imas poprilican broj klijenata i opasnost od nekakve zaraze tak da nije to to vise,npr ko voli sisate i mesnatije zenske ko ova mirela ona je meni top al sta kad ona forsira bez kondoma i dnevno ju pojebe bar 10 likova,o cemu pricamo to vodi epidemiji zaraze ozbiljne haha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh