BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

GLEDAJ NEMAM NAMJERU RASPRAVLJAT SE S TOBOM BUDALOM NITI PISAT PO OVOM FORUMU GDJE BUDALA KROZ SVE STRANICE SAMO LAZE NA SVAKOG I IZMISLJA NA SVAKU A KOD MENE SI PRETJERAO .I KAD LAZES PAZI STA LAZES JER ZA PRETJERIVANJE SE MORA PLATIT.JESI RAZUMIO GLUPANE.A TO STO NEZNAS SA ZENAMA TO JE TVOJ PROBLEM I NISI BEZVEZE NA BLOKU KOD SVAKE.OVI STO SU TVOJIM PORUKAMA POVJEROVALI VECE BUDALE OD TEBE .HAHA SVASTA.ISKLJUCUJEM SE JER KAKO SI MI NAPISAO NA VIBER *UNISTIT CU TI KARIJERU*....BUDALA TVOM PISANJU VJERUJE TEBE TREBA TU SPAMOVAT JER NIJEDNU KOJU SI NAPISAO NEMA VEZE SA MOZGOM
 
GLEDAJ NEMAM NAMJERU RASPRAVLJAT SE S TOBOM BUDALOM NITI PISAT PO OVOM FORUMU GDJE BUDALA KROZ SVE STRANICE SAMO LAZE NA SVAKOG I IZMISLJA NA SVAKU A KOD MENE SI PRETJERAO .I KAD LAZES PAZI STA LAZES JER ZA PRETJERIVANJE SE MORA PLATIT.JESI RAZUMIO GLUPANE.A TO STO NEZNAS SA ZENAMA TO JE TVOJ PROBLEM I NISI BEZVEZE NA BLOKU KOD SVAKE.OVI STO SU TVOJIM PORUKAMA POVJEROVALI VECE BUDALE OD TEBE .HAHA SVASTA.ISKLJUCUJEM SE JER KAKO SI MI NAPISAO NA VIBER *UNISTIT CU TI KARIJERU*....BUDALA TVOM PISANJU VJERUJE TEBE TREBA TU SPAMOVAT JER NIJEDNU KOJU SI NAPISAO NEMA VEZE SA MOZGOM
Lidija najlakše ćeš ga prokazati da je lažov i ušutkati tako da pokažeš negativan test, ne znam zašto je to problem....Tebi ide na ruku sve
 
Ivan Maric Mostar
Eee moja budaletino @Mostar83 !!
Evo saznali smo da ko si i šta si !!

IVAN MARIĆ IZ MOSTARA

Kako te lijepo djevojka prokazala...u jednoj rečenici !
Vidim, dostupan si glupane i na FB, ne bih ti bio u koži sada kada se zna sve o tebi, od odobnih podataka, izgleda, i svega ostalog !

Sretno ti bilo u svakom slučaju jer...sreća će ti definitivno trebati.
 
  • Like
reagiranja: BLX
Eee moja budaletino @Mostar83 !!
Evo saznali smo da ko si i šta si !!

IVAN MARIĆ IZ MOSTARA

Kako te lijepo djevojka prokazala...u jednoj rečenici !
Vidim, dostupan si glupane i na FB, ne bih ti bio u koži sada kada se zna sve o tebi, od odobnih podataka, izgleda, i svega ostalog !

Sretno ti bilo u svakom slučaju jer...sreća će ti definitivno trebati.
Ti se još nisi objesio?? Pa šta čekaš?
Šta ćeš to poduzeti?? 💩
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh