ZAGREB - Jel bio tko?

Jeli mozda neko zna ili bio?
Nije ona sa slike...ma ni blizu haha baba stara, nabijas sa guza ali nisam mogao svrsit, reko nebu to islo, skinuo kondom, gurnuo joj u usta, sklopio oci zamislio malu koju sam vidio na trgu i iskrcaj u usta...jedino tak je islo...brijem da sam joj dve glave ostavio, to je jos bilo dok je bila kraj hotela dubrovnik
 
Nije ona sa slike...ma ni blizu haha baba stara, nabijas sa guza ali nisam mogao svrsit, reko nebu to islo, skinuo kondom, gurnuo joj u usta, sklopio oci zamislio malu koju sam vidio na trgu i iskrcaj u usta...jedino tak je islo...brijem da sam joj dve glave ostavio, to je jos bilo dok je bila kraj hotela dubrovnik
Sjecam se i ja prije dvi tri godine dosta starija zenska kad si napaljen nije lose za isprskat ju al ovako uzivat nis posebno,znsci jos je ziva haha
Znam da je čiro zivio il ulaz do il u tom ulazu di je ona bila kod hotela dub
 
Nije ona sa slike...ma ni blizu haha baba stara, nabijas sa guza ali nisam mogao svrsit, reko nebu to islo, skinuo kondom, gurnuo joj u usta, sklopio oci zamislio malu koju sam vidio na trgu i iskrcaj u usta...jedino tak je islo...brijem da sam joj dve glave ostavio, to je jos bilo dok je bila kraj hotela dubrovnik
ona ima blizu 70 godina....a što se tiče slika koje je stavila naravno da nisu njene....da znate čije su još više bi slinili za njom:))
 
Bok, može li neko opisat detaljno elekventnu Ivu, stvarne godine, izgled, jel se ljubi, da se lizat? Cijene itd.. Kažu neki deblja, neki da je mršavija...
 
Mogu ih i 10 puknut, od viki pa na dalje, ali sve već napisano... Nema smisla da izmišljam nešto novo šta nije rečeno, a nije ni istinito
 
Ja sam ih prosao 90 posto plavog kroz par godina i nijedna me joje zadovoljila da ju mogu pohvalit puno,nekad napisem nesto za neku iz osobnog iskustva al odusto sam od tog sporta nedam vise toliko para za krševe najgore jbg nema smisla
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh