SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

molim vas, ako je tko bio kod nje da napiše dojmove, da li se isplati otić? hvala 🙃
Ona je najvise u svabiji, tamo je baza. Na njemackim forumima ima dobre i lose recenzije. Lose su starije a bolje novije. U svakom slucaju ces dobiti to sto i vidis
 
Zanima me jel vas jebu tu transici kad vas to zanima toliko hahahah fkt mi to nece bit nikad jasno,ajd ove sto picu naprave jos to mogu razumijetal transic full gore sreden a dole kita 20cm i to da vam se svida hahaha uzassss blago receno
 
Zanima me jel vas jebu tu transici kad vas to zanima toliko hahahah fkt mi to nece bit nikad jasno,ajd ove sto picu naprave jos to mogu razumijetal transic full gore sreden a dole kita 20cm i to da vam se svida hahaha uzassss blago receno
Cujes, prije par malo godina nije normalno da jedna domina izdominira muskarca. Da ga jebe za dildo, prstom ili šakom u dupe. Recimo sta se tice te teme dominacije, nema ovdje nista slicnom kao tvomu postingu. Zato sto je postalo "OK".

Sta se tice transica, tribao bi se informirati zasto se oni pretvraju u te "osobe", pa budi "sritan" da ti nisi.

Ako prolistas moje postinge, onda izgleda kao da jesam, ali garant nisam. Ja sam zivijo u pravoj, ako ces tako, EU-u. I mogu ti rec da HR zapravo velika vecina Hrvata su zaostali jedno 10-15 godina. Ja cak tvoje misljenje razumin, i uopce ne vrjedjam tebe i ta vecina. Jer nemislim samo na temu transica, nego i u poslu, radu, ponasanjem i puno toga.

Samo jedno pitanje: zasto si uopce pisao ovdje u temi?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh