SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Ima li netko da je zaintetesiran samnom sexat prekrasnog femboya, ko curicu, ko sa xxx filmova. Uvjet je prostor u Zagrebu i slike tijela i lica. Znam da je lice nezgodno slati, ali jbg, nemam se vremena zajebavat i natezat... Javljanje u PM... Ne stariji od 45
 
Cao svima,
Trazim preporuku za zenstvenu transicu, sa sisama i lijepom kitom hh...Htjela bih iznenadit supruga, a i sebe po mogucnosti, posto nam je obojima zelja probati sve i svasta zajedno!
Pa ako ima tko kakvu preporuku? 🤗
 
Moja iskustva sa transicama:
1. Slike po večini fake, ako ima u profilu kakav twiter, instagram..., ona možeš očekivat berem slično fotkama na profilu
2. Sve lažu o veličini komada. Imam nekdje prosjek od 15 cm, možda malo debli jedno 4cm premiera, I kod svake mi se črnilo da je veči od njihovog, a sve imaju kao 20, 22, 25 cm, ako se im uopšte digne.
3. Komunikacija kod večine na psu, pogotovo ako neznaš španski, portugalski...
4. Usluga, plati I odjebi što prije. Čista automatika

Sve u svemu, za potješit znatiželju ok. Preskupo za praktički nikakvu uslugu.
 
Cao svima,
Trazim preporuku za zenstvenu transicu, sa sisama i lijepom kitom hh...Htjela bih iznenadit supruga, a i sebe po mogucnosti, posto nam je obojima zelja probati sve i svasta zajedno!
Pa ako ima tko kakvu preporuku? 🤗
Moja preporuka je da vas dvoje skupa odete u gay saunu ili gay klub pa tamo nađete nesto za sebe,ovdje po oglasima cete jako tesko naci ista,svima je bitna lova,a kvaliteta upitna.
 
Cao svima,
Trazim preporuku za zenstvenu transicu, sa sisama i lijepom kitom hh...Htjela bih iznenadit supruga, a i sebe po mogucnosti, posto nam je obojima zelja probati sve i svasta zajedno!
Pa ako ima tko kakvu preporuku? 🤗
 
Cao svima,
Trazim preporuku za zenstvenu transicu, sa sisama i lijepom kitom hh...Htjela bih iznenadit supruga, a i sebe po mogucnosti, posto nam je obojima zelja probati sve i svasta zajedno!
Pa ako ima tko kakvu preporuku? 🤗
Imaš 2 opcije.
Prva je čekati da se pojavi nešto pouzdano u HR, sad pred Božić bi se mogla pojaviti koja. Ljeto je bilo razočaravajuće. A moglo bi i biti ko ljeto pa će biti jako slabo.
Druga opcija, put pod noge van države. Srbija(Beograd) ti je vjerojatno najbliža(jeftinija) opcija, a često nešto pouzdano zna biti tamo(evo trenutno ova Vivi, samo dobri reviewi na bourdeli), zatim Austrija, pa dalje redom Grčka/Italija/Njemačka/Engleska. U Austriji osim direktnih oglasa provjeriti i Laufhause(kao i Njemačku).

Definitivno prije odlaska bilo kojoj potražiti reviewe. Dva sajta sa pouzdanim revievima su ukpunting trans sekcija(samo ime, isključivo uk, dnevni limit 8 tema za neregistrirane, registracija se ne isplati). Ili bourdela, grčki sajt, koristiti translator(opet, isključivo Grčka ponuda, možda Cipar).
Naravno da i u ostalim državama ima ponude, manje/više, dosta njih toura po određenim zemljama. Ali ove gore spomenute su malo iznad. Možda još Francuska.
Također vrijedno spomena, ne žele sve raditi sa parovima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh