SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Ocito im nismo dobro trziste.
Makar mislim da neke ovdje dobro naplate, a da kod kuce vrte nize cijene kod redovnih musterija
 
Ekipa evo upavo veceras bio kod spomenute Alexandre i mogu samo reci jako ugodnoo iznenaden jer sam vidio da su neki komentirali lose a kad ono doslovno SEX BOMBA! Dogovorili susret jako kulturno nakon par minuta ugodnog razgovora. Docekala me u Stanu u jako sexy izdanju sto me vec iznenadilo u startu..Nije zurila odmah na sam sex vec smo i popili pice i porazgovarali te nakon par casica krenula je Extra zabava..Mogu rec jedan od najbiljih sexa koje sam imao..odlicana predigra od lap danca..kiss..pusenje..duboko grlo do kraja cijelih 21cm a poslje toga analni sex dobrih sat vremena sa manjom pauzom..Najvece iznenadenje je bilo njezino tijelo..njegovano..njezno i mirisno..izazivno dotjerana a kad smo se skinuli i ona dobrih 19-20cm tvrd i pored toga brutalno dobra guza koja uziva u sexu i nisam imao osjecaj da sam na traci niti da odraduje sex kao velika vecina..bas kako je i rekla normalna opustena vrhunska zabava. ISKRENO MOJA PREPORUKA svakom tko voli i zeli jebozovnu pravu Transicu
Koliko para
 
Sinoć, iz Rijeke, cd sa smokve, ne oglašava se nigdje, ali ja je kontaktirao, uglavnom dočekala me u lijepom diskretnom čistom prostoru, zatamnjenom sa vrlo malo diskretnog svijetla, pružila mi je prvo uljnu masažu, nakon toga sve ostalo da sam dva put svršio, ne gleda na vrijeme niti joj je to bitno, izrazito zgodne noge, jebeno sređena, guza onako taman nije tvrda ko kamen niti je mlohava, ima prirodnu dugu kosu pofarbano u plavo, ugodan glas, vrijednost tražila je 400 bodova radi masaže , ali na kraju je bilo 300...i definitivno ću opet 👌
Moze kontakt od te iz Rijeke
 
To je sad moderni nacin placanja, cash je zastarjela metoda, to vise niko me koristi.
Uzmi slobodno bon, ako ti bude slucajno trazila i da joj uslikas bon prije nego sto dodjes, slobodno uslikaj i posalji nemoj nista da brines, to se sad tako radi. Niko vise ne placa cashom, svi placamo bonovima i jebemo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh