ZAGREB - Jel bio tko?

Evo da ti olakšam, mala je kolodvor koliko sam skuzio. Bio sam kod nje, iskreno cini mi se da je jos netko s njom u stanu. Ima li 17 ili 20 godina ne mogu osobno procjeniti. Bili ponovio? Iskreno ne, malo mi se i povraca na tu pomisao. Telefon zvoni neprestano. Mala je doslovno MOKRA od znoja koliko ju troše, valjda se ne stigne ni otusirati.
Jako zalosno, stan i higijena 2/10. Kupaona isto tako. 500 kn 30 minuta. Iskreno mala je simpaticna i jako draga. Savjetovao bih vas da ne idete kod nje jer mi se cini da ne radi to svojom voljom.
Sve ukupan dojam 5/10 jer je mala slatka i zgodna. Sve ostalo loše.
 
Uzmite si rucnik kad idete kod nje, meni dala neki koristeni , kaze oprala ga a nije se osusio, a smrdiiii....ja u kupatilu uzeo drugi u ormaru, i vratio ga u ormar ... Haha
 
Ok,hvala,jebo me pas,kad bi znao da je sama u prostoru..pitati iskreno jel pod pretnjom radi ili kako…
U to nisam ulazio na koji nacin radi, ali niti ne znam. Kazem cini mi se da je mala u nekakvu losu 'ekipu' upala i da ju dobro iskoristavaju. Sta i kako necu se mjesat. Ali evo, mislim da bi joj pomogao da ne odes kod nje. Odi i uvjeri se pa napisi. Meni je nje iskreno zao.
 

Bio tko?
Evo vidiš , pisao sam ti o tome ovdje i u pp. Nisi uložio ništa , nisi čak ni procitao ovaj forum ili barem naučio koristiti tražilicu .
Ovo je stara cura , a tvoja velika sramota sto postavljaš ovo pitanje . Ukucaj samo Remiza ili broj telefona ili pukni link u tražilicu .
 
Evo vidiš , pisao sam ti o tome ovdje i u pp. Nisi uložio ništa , nisi čak ni procitao ovaj forum ili barem naučio koristiti tražilicu .
Ovo je stara cura , a tvoja velika sramota sto postavljaš ovo pitanje . Ukucaj samo Remiza ili broj telefona ili pukni link u tražilicu .
A odakle ja znam da je remiza
 
A u kurac.Upravo bia kod one male sto sad reka da po slikama iz oglasa izgleda kao hostesa u klubu kad ono stvarno ona.Jos ona mene prepoznala jer obicno nama nosi pice kad uzmemo separe.Samo mi je zao sto sam od uzbudenja prebrzo svrsia.Jos ja nju pitam kad smo zavrsili jel radi ovaj vikend u klubu jer cu biti tamo pa da se dogovorimo za oral u autu kaze da to moze za 400 a 500 ako hocu i istovar u usta.Bar neke koristi od ovoga PO.
U kojem klubu radi?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh