Crna pantera /Nives

Ja sam ju prije mjesec dva vidio u kauflandu u tisku iza nje bio,inace ona zivi u dubravi a jebo sam dva tri puta u sopotu haha
Bas je ostarila izradena sad je cak premrsava jedino ju vadi energija i sto se voli nabijat na kurcinu nenormalno,htio ju rokat u wcu u kauflandu tada al brza je nisam ju stigo pitat hahaha
 
Ja sam kod nje bio 2 puta u par godina bila mi je bas privlacna cista fina al je tamo do dns proso cijeli zg na obradi hahahahaha kaz vidio je uzivo to je za mene propala zena u tri-cetri godine jbg nek ulazu u sebe zaraduju bogte jebo ko menađeri u stranim firmama dokle vise
 
Kaze mi teta Nives da se obavezno tusira poslije svakog klijenta, i da nas zna po nicknameovima tko smo. :oops:
LOL, al doslovno🤣 Ne da ne zna po nickovima, nego se ne sjeca ni svih nas koji smo bili kod nje, eventualno ako je nekog upamtila po nekakvim izjavama koje netko koristi i ovdje pa moze sumnjati da je to ta osoba...
 
Meni ne proguta... 😔 Niti kurac niti spermu
Pa bas to. Imam kurac od 15.5cm. Ako sam bas jako napaljen ide i do 16. I ona ga nemoze cijelog progutat. To je ondaj trenutak kad se pantera doslovno gusi kurcem koliko ga nabija, ali do kraja ne ide. Tako da neznam kakve ljudi male pimpeke imaju tu jer sam vidio vise puta da su pisali da ga guta do kraj. Meni ne
Ali i ovako to radi savrseno. Zenska stvorena za kurac
 
Pa bas to. Imam kurac od 15.5cm. Ako sam bas jako napaljen ide i do 16. I ona ga nemoze cijelog progutat. To je ondaj trenutak kad se pantera doslovno gusi kurcem koliko ga nabija, ali do kraja ne ide. Tako da neznam kakve ljudi male pimpeke imaju tu jer sam vidio vise puta da su pisali da ga guta do kraj. Meni ne
Ali i ovako to radi savrseno. Zenska stvorena za kurac
I nejde nikak, koda si je blokadu u grlo ugradila... Al ima svojih drugih kvaliteta...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh