ZAGREB - Jel bio tko?

Mnogo puta (nazalost) se desilo da ta zenska koju pohvale, svi zivi i nezivi navale na nju, pa onda ona si digne cijenu. I onda smo svi u kurcu. Jos jedno povisivanje cijena ce biti u prvom mjesecu kad se uvede do kraja euro, tad ce zenska koja je sad 500kn iliti 67€, zaokruzit ce na 70€, sto je kakvih 5% poskupljenje. A za tih 70€ u Wellcumu jebes Rumunjke koje su visoke, mrsave, i mogu manekenke biti.
Slazem se, tamo su bolje za tri klase za istu cijenu
 
jel zna netko dal ova jos radi? bilo mi je dosta dobro iskustvo pa bi rado ponovio, ja sam zvao i mobitel joj ni ne zvoni
 
jel zna netko dal ova jos radi? bilo mi je dosta dobro iskustvo pa bi rado ponovio, ja sam zvao i mobitel joj ni ne zvoni
Inace udara stalne i od danas mislim da radi tako da samo zovi
 
A reci nam kako cura izgleda u licu i tijelo…
U tijelu vidis na slikama valjda, ima malo spekeca, ali još u dozi kad je sladak i lijepo raspoređen.
U licu isto daleko od ružne, cura može bit neciji tip pa mu je 10, no i ako nije ne može ic ispod 5/6 nikako.
Mislim da je b2b bio 400, sat vremena. Da upotpunim recenziju.

@Zgjordan to je za ovu za koju ti pitaš isto, sa bujnim oblinama. I ovaj put opis je tocan, bujne obline, a ne nabujala škemba, kako neke vole to upakiravat.
 
Neki info o njoj?
Mislim,cura jednostavno ne shvaća da se mora bar opisati i poslati sliku da bi ti funkcioniralo…
Ona bi došla u stan,na neviđeno…
Jel imao ko iskustva sa njom?
Ako nista,glas djeluje sexy😃
 
Neki info o njoj?
Mislim,cura jednostavno ne shvaća da se mora bar opisati i poslati sliku da bi ti funkcioniralo…
Ona bi došla u stan,na neviđeno…
Jel imao ko iskustva sa njom?
Ako nista,glas djeluje sexy😃
Bolje nemoj
 
jel bio tko kod Livaje na maksmiru

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh