ZAGREB - Jel bio tko?

jel bio tko kod Leone vidio sam prije par dana da je stavila oglas nakon dugo vremena zvao je nije se javila dns mi poslala poruku da je free ali nema prostor do daljnjeg ako hoču da uzmem sobu app negdje
 



Bio tko?
 



Bio tko?
Poruka u temi "ZAGREB - Iskustva & recenzije"
https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/zagreb-iskustva-recenzije.1431/post-48970
Ovo ti je za dekadenciju
 
Bilo jućer u threadu masaže. Ima i cijena ali nema iskustva.


Malo se vuće...
Znas sta sam skuzio, po ovim recenzijama… kad netko naleti na grobarku odma svi pisu a kad je dobra 20% ljudi to napise koda ju skriva… pa nije sapun ljudi dajte i nama malo mesa dosta smo salate jeli
 
Znas sta sam skuzio, po ovim recenzijama… kad netko naleti na grobarku odma svi pisu a kad je dobra 20% ljudi to napise koda ju skriva… pa nije sapun ljudi dajte i nama malo mesa dosta smo salate jeli
Mnogo puta (nazalost) se desilo da ta zenska koju pohvale, svi zivi i nezivi navale na nju, pa onda ona si digne cijenu. I onda smo svi u kurcu. Jos jedno povisivanje cijena ce biti u prvom mjesecu kad se uvede do kraja euro, tad ce zenska koja je sad 500kn iliti 67€, zaokruzit ce na 70€, sto je kakvih 5% poskupljenje. A za tih 70€ u Wellcumu jebes Rumunjke koje su visoke, mrsave, i mogu manekenke biti.
 
Mnogo puta (nazalost) se desilo da ta zenska koju pohvale, svi zivi i nezivi navale na nju, pa onda ona si digne cijenu. I onda smo svi u kurcu. Jos jedno povisivanje cijena ce biti u prvom mjesecu kad se uvede do kraja euro, tad ce zenska koja je sad 500kn iliti 67€, zaokruzit ce na 70€, sto je kakvih 5% poskupljenje. A za tih 70€ u Wellcumu jebes Rumunjke koje su visoke, mrsave, i mogu manekenke biti.
Normalna cijena bi trebala biti 50€…
Tako je van lijepe naše
Sve iznad 50€/30min treba bojkotirati…
Mislim na ove sa PO…
Da vidiš kako bi se red napravio
 
Normalna cijena bi trebala biti 50€…
Tako je van lijepe naše
Sve iznad 50€/30min treba bojkotirati…
Mislim na ove sa PO…
Da vidiš kako bi se red napravio
Trebalo bi bojkotirati da, ali kad imas tulipane koji placaju 500kn za glupe masaze, i njima je to super. I onda normalno ove zenske kaj se karaju, pa nisu one glupe da se karaju za 300, a ove dobivaju 500.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh