ZAGREB - Jel bio tko?

Bio tko kod ove dvije? 600 kn pola sata
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-08-08-13-15-52-224_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-08-08-13-15-52-224_com.android.chrome.jpg
    535,3 KB · Pregleda: 274
I da, ja ne znam kako vi dečki, ali omjer para i usluge kaj sam do sad probao, Olja, žena u “godinama” je po meni naj pick, možda nisam mjerodavan, jer nisam često u zg, ali žena pruža uslugu i vise nego fantastičnu, od gledanja na sat, ljubljenje Itd,,,
 
ma i ja sam samo bio kod njih na pljuganju iako mi je Marica nudila i ostalo.
Lara ,kad je pocinjala jos u Spanskom ,kod one plavusice Viki, nudila je i komplet ,kasnije je jos bila i na Srednjacima ili Kneziji (zaboravio sam) ,ali kad je radila na Vrbanima ocito je vidjela da moze uzeti lovu (citaj ,od budala) bez da ga i popusi.
Da se nadovezem i za jos jednu ,Lorena ,evo ovako ,nju mozes jebati ali za ,po meni ,puno previse novaca ,2000 iako ima i onih koji i to plate

ma i ja sam samo bio kod njih na pljuganju iako mi je Marica nudila i ostalo.
Lara ,kad je pocinjala jos u Spanskom ,kod one plavusice Viki, nudila je i komplet ,kasnije je jos bila i na Srednjacima ili Kneziji (zaboravio sam) ,ali kad je radila na Vrbanima ocito je vidjela da moze uzeti lovu (citaj ,od budala) bez da ga i popusi.
Da se nadovezem i za jos jednu ,Lorena ,evo ovako ,nju mozes jebati ali za ,po meni ,puno previse novaca ,2000 iako ima i onih koji i to plate
Na koju Lorenu misliš?
 

Bok ekipa, jel bio ko, ne mogu nista nac pa ako ima neko neki info oko izgleda i akcije.
 
Ti si ju jebao?
Bio sam 2 puta, prvi put sam ponudio 500 za pušenje ali je odbila.
Ona je sama potegnula tu pricu ,tada je bila na Rudesu (ne znam je li jos). Mozda joj je trebala hitno lova. Znao sam otici kod nje na masazu i oduvijek sam znao da ne nudi nista vise od drkice ,nadajuci se da ce biti nesto vise jednom. Zenska super izgleda ,vjerojatno najljepsa i najzgodnija cura sa oglasnika.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh