ZAGREB - Iskustva & recenzije


Ovo je ugodno iznenadenje. Preporucujem.

500kn pola sata, ne gleda na sat, ne pozuruje. Lokacija blizu nove galerije.
 

Ovo je ugodno iznenadenje. Preporucujem.

500kn pola sata, ne gleda na sat, ne pozuruje. Lokacija blizu nove galerije.


Ovo je ugodno iznenadenje. Preporucujem.

500kn pola sata, ne gleda na sat, ne pozuruje. Lokacija blizu nove galerije.
Ugodno iznenadenje sa FAKE SLIKAMA 🤣
 
Na pitanje o broju godina ti necu odgovoriti iz dva razloga 1. Nisam nigdje ni komentirao koliko ima godina, tako da nema potrebe da branim navod iz oglasa da ima 23 god. 2. Na ovom forumu vise ne komentiram broj godina kurvi zato sto bilo kakav komentar na broj godine privlaci pacjente poput tebe koki imaju 150 pametnih komentara.

Sto se tice slika ne mogu ti potvrditi da su 100% njene, ali mi se cini su 80% blizu stvarne situacije. Zenska se dosta dobro drzi.

Da odgovorim Banditu na pitanje. Jedino cime nisam bio zadovoljan je sto je pusenje lose. Sve ostalo je bilo super (ljubaznost, trud).

Ovo je definitivno zadnja recenzija koju pisem na ovom forumu jer se svaki puta nađe neki pacjent koji ima 150 lametnih komentara.
 
Na pitanje o broju godina ti necu odgovoriti iz dva razloga 1. Nisam nigdje ni komentirao koliko ima godina, tako da nema potrebe da branim navod iz oglasa da ima 23 god. 2. Na ovom forumu vise ne komentiram broj godina kurvi zato sto bilo kakav komentar na broj godine privlaci pacjente poput tebe koki imaju 150 pametnih komentara.

Sto se tice slika ne mogu ti potvrditi da su 100% njene, ali mi se cini su 80% blizu stvarne situacije. Zenska se dosta dobro drzi.

Da odgovorim Banditu na pitanje. Jedino cime nisam bio zadovoljan je sto je pusenje lose. Sve ostalo je bilo super (ljubaznost, trud).

Ovo je definitivno zadnja recenzija koju pisem na ovom forumu jer se svaki puta nađe neki pacjent koji ima 150 lametnih komentara.
Vrati par stranica unazad pa ces vidjeti cije slike koristi *studentina * 40 gorina 🤣🤣
Vec se ona komentirala tu
 
Vrati par stranica unazad pa ces vidjeti cije slike koristi *studentina * 40 godina 🤣🤣
Vec se ona komentirala

Eto super onda se broj godina moze procitati tamo. Ja nikakve komentare na broj godina vise ne pisem.

Slike neznam cije koristi, ali mi se cini skoro da su njene ili vrlo blizu. Kazem zenska se dosta dobro drzi fizicki. Nije neki top model, ali je super kakvih sve odrona ima.
 
@MalaMaza evo ja sam bio kod nje prije pola sata, ti ocito nisi, ali na neku foru znas bolje od mene dali su slike prave ili ne.
Imala je fake slike jedne Njemice, koju osobno znam. To je bilo prošli tjedan. Rekao sam toj Njemici, koja se zove Maja, da netko koristi njene slike.

Nije bila oduševljena. Rekla je da će se toj studentici obratit. Jer je to napravila neznam. Imam to kao dokaz slikano.

Jer su sktialne slike isto ukran neznam. Ali koliko Ivana sam razumio isto nisu njene.

Makar mi je Ivanova "recenzija", tih par rijeći, premalo autentična da si napravim mišljenje, dali ću ju posjetiti ili ne. Fali mi jako puno važnih temeljnih sadržaja.
 
joj buraz iskljuci se, taj mala maza je onaj viktorija, valerija kak se vec zove. sjedni negdje i naruci si kavicu radije nego se s njim svadat. njemu su sve kurve lose jedino je on dobabas

joj buraz iskljuci se, taj mala maza je onaj viktorija, valerija kak se vec zove. sjedni negdje i naruci si kavicu radije nego se s njim svadat. njemu su sve kurve lose jedino je on dobar
Ja mogu bit sta hocu ,al ta studentica nije studentica vec milfara sa fejk slikama....
Pikaco derpe zna i transvestire koji ga karaju hahahahah samo ga primaj
 
Imala je fake slike jedne Njemice, koju osobno znam. To je bilo prošli tjedan. Rekao sam toj Njemici, koja se zove Maja, da netko koristi njene slike.

Nije bila oduševljena. Rekla je da će se toj studentici obratit. Jer je to napravila neznam. Imam to kao dokaz slikano.

Jer su sktialne slike isto ukran neznam. Ali koliko Ivana sam razumio isto nisu njene.

Makar mi je Ivanova "recenzija", tih par rijeći, premalo autentična da si napravim mišljenje, dali ću ju posjetiti ili ne. Fali mi jako puno važnih temeljnih sadržaja.
Dobro da si objasbio ovom retardu
Hvala
Ocito ona sama pise o sebi
 
@MalaMaza Nije do mene da tvrdim nešto, što nemogu dokazati, kao što ti to radiš, ali mogu izraziti svoje mišljenje. Napisao sam već na drugom mjestu, šta sadrži dobra recenzija. I ja mogu pljunut 160 znakova, kao kod SMS, ili 140 znakova, kao kod twittera. Bez da to pohranimi nekim korisnim informacijama. Ali to nije u skladu smisla ovog foruma.
 
@MalaMaza Nije do mene da tvrdim nešto, što nemogu dokazati, kao što ti to radiš, ali mogu izraziti svoje mišljenje. Napisao sam već na drugom mjestu, šta sadrži dobra recenzija. I ja mogu pljunut 160 znakova, kao kod SMS, ili 140 znakova, kao kod twittera. Bez da to pohranimi nekim korisnim informacijama. Ali to nije u skladu smisla ovog foruma.
Pa ti si dokazao da slike nisu njene ,vec od druge cure i da nisi dokazao vidi se da su fake iz aviona .PItas ju preko telefona tvrdi da je ona,dodjes tamo nema veze s vezom ni slike ni godine ,a 600 kn trazi .
Mislim nek uzima papke i dalje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh