Smokva.com

Nećete se nešto usrećiti.
Prvo me tražila soma, soma i pol. Rekao sam ne da. Mogu dati 500.
I onda mi je poslala ove šugave slike.
Pogledajte prilog 53Pogledajte prilog 54
I nisam odmah odgovorio i banirali su me da sam drkaroš jer tražim slike.
I onda sam se žalio adminu i vratili su mi profil koji su mi pobrisali.
Sto je najgore, ovo mi je i poznato. Ovo je bila nekakva "robinja" sa gospodaricom(barem takav je bio profil sa slikama u galeriji). Valjda ova "njena" na glupaci jos i zaradjuje pa je nudi okolo...😁

Ali tko ce znati tko je tko bio, tamo su jedni drugi krali fotke, tzv. zene i tzv. parovi pa ih nanovno objavljivali.. 😂😂

Kad bih trazio autenticnu potpisanu sliku bilo je kao da pitas litru krvi od "njih" 🤐😝

Ali drago mi je sto sam i ovo zaboravio 😂
 
Nikad ništa na toj stranici.
Škicnem ponekad, ali nakon dugogodišnjeg članstva tamo, mogu ukratko zaključiti ovo:
- naravno, preteže m. rod, posebno u kategoriji fetiš oglasa
- žene su uglavnom bi ili lesbo, pa ne traže solo tipa
- ako i uspostaviš kontakt s nekom curkom, ili bi nakon 2-3 poruke htjela tvoj broj tlf. ili pak ne odgovara na poruke nakon što pitaš: 'A što ti u tvom profilu znači da voliš perverzije, možeš li malo objasniti'. ?Perverzije' i 'fetiši' su vrlo širok pojam, pa bi bilo dobro unaprijed znati što ženka voli prije nego se dogovori susret.
 
Ili, ako ćemo statistiku: na smokvi, u kategorijama on traži nju, on traži njega i on traži par sveukupno ima oko 3,500 oglasa. Dodajte tome još i kategoriju fetišizam, gdje oglašuju također muškarci, to je oko 4,500
oglasa. A kod kategorije ona traži njega, par ili nju nema ni stotinjak oglasa.
Dakle, koje su šanse da se ubode nešto? :)
 
Ili, ako ćemo statistiku: na smokvi, u kategorijama on traži nju, on traži njega i on traži par sveukupno ima oko 3,500 oglasa. Dodajte tome još i kategoriju fetišizam, gdje oglašuju također muškarci, to je oko 4,500
oglasa. A kod kategorije ona traži njega, par ili nju nema ni stotinjak oglasa.
Dakle, koje su šanse da se ubode nešto? :)
Jako male... Stvarno jesu i ja shvatam vas muske. Tamo je uzasno tesko ostvariti neki kontakt, s bilo kim.
 
Nekad se nešto i dalo iskomunicirati i dogovoriti preko Smokve, ali vec dugo stanje portala je za pustiti vodu na kotlicu da ispere hrpu sranya koja se tamo nadrkavaju.
 
to bi bila super stranica da se moraju verificirati profili,da se blokiraju fejk profili,i da naprave aplikaciju za mobitel,jer da bi vidio poruku bas moras na net da se ulogiras i vidis..fakat su zastarjeli,kasne 20 godina
 
Dakle, Smokva je stvarno komedija.
Više mi se puta dogodilo da žena ili par imaju tisuću uvjeta. Šaljem sve osim slike lica i bonova. Ona je zahtjevna, ona je izbirljiva, ona je ovo, ona je ono. Sve ja to istrpim i kad se nađemo ispadne gori odron od profesorica (one analne i one kojoj smrdi iz pizde u NZ).
Ja znam da njima udari u glavu kad dobiju tisuću poruka 10 minuta nakon što se ulogiraju, ali sestro mila, sigurno imaš ogledalo doma i zadnji put se netko za tobom okrenuo prije 40 godina kad si išla u srednju.
Smokva je dobra samo za bildanje ženskog samopouzdanja.... ali samo pod uvjetom da se ne nađe s nekim.
Meni se doslovno par puta dogodilo da mi je bilo neugodno što me ljudi vide skupa s njom za stolom.
 
A ne vjerujem da je netko upoznao zensku preko smokve,parovi ajd al bas solo zenska,ili bas sve koje su tamo "dobro"izgledaju😁
 
Dakle, Smokva je stvarno komedija.
Više mi se puta dogodilo da žena ili par imaju tisuću uvjeta. Šaljem sve osim slike lica i bonova. Ona je zahtjevna, ona je izbirljiva, ona je ovo, ona je ono. Sve ja to istrpim i kad se nađemo ispadne gori odron od profesorica (one analne i one kojoj smrdi iz pizde u NZ).
Ja znam da njima udari u glavu kad dobiju tisuću poruka 10 minuta nakon što se ulogiraju, ali sestro mila, sigurno imaš ogledalo doma i zadnji put se netko za tobom okrenuo prije 40 godina kad si išla u srednju.
Smokva je dobra samo za bildanje ženskog samopouzdanja.... ali samo pod uvjetom da se ne nađe s nekim.
Meni se doslovno par puta dogodilo da mi je bilo neugodno što me ljudi vide skupa s njom za stolom.
Na toj smokvi jedino su muski profili pravi ovo drugo solo zene 99 % laznjaci a parovi oko 90 % i jace..tako ..da....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh