Smokva.com

Jesam....Upoznala sam vise njih....Vecinom je bilo,Boze pomozi,ali bilo je i ok ljudi. Jbg gore je kad si zensko.Jednom mi se pojavio lik,godina mog starog,doslo mi da se samoubijem na licu mjesta....ha ha
Na smokvi nema neke sredine. Zene su izbombardirane porukama, a muskima se skoro nista ne dogadja, osim ako nisi zainteresiran za parove, kaj ja nisam. Konacni zakljucak je da moram otic u teretanu radi profilne na smokvi :D
 
Ja sam uspio 3 sa smokve
Ja sam na smokvi dve zenske uspio ubost prije god dana, i dan danas se vidamo i idemo po fukodromima. Cak sam i zadovoljan. Jedna 45, druga 37. I nisu odroni. Dobre zenske. Povukle su se sa smokve kazu
Ajde svaka cast. Ja sumnjam da bum ikaj naso tamo vise. Slabo i idem, sve neki fejk profili, fejk price. A ima potencijala, samo kad bi malo modernizirali stranicu, uveli reda. Nisu mi jasni.
 
20 godina nista nisu napravili da moderniziraju sajt i uvedu nesto novo. Apsolutno nikakav trud. Kakav je bio kad je nastao takav je i sada. Los
 
Nije mi vrag dao mira i opet sam se vratio na smokvu i ugodno sam iznenaden, vec sam razmijenio par brojeva i bit ce nesto
 
Ja sam dugo na smokvi, ali nisam uspio nista, 90% laznjaci. Kada treba doci do upoznavanja samo ispare.
P.S. iz Tuzle sam, tako da mislim da puno toga ima manje u BiH, nego u HR ili SRB.
 
Da, uvjerio sam se sam u to. A zna li netko ima li slicnih stranica kao Smokva (i malo pouzdanijih) ? :))
 
Forbbiden Friut je puno bolja mada je puno smokvasa vec na njoj
Ipak je puno bolje jel postoji verifikacija.
Kako je u Tuzli?
Slano ili slatko:cool:
 
A kako gledam to je stranica za parove, ja sam u ovome solo 😃

A u Tuzli je odlicno, so svuda oko nas....samo smo mi slatki 😁

Kod Vas?
 
Ja sam dosta dugo na smokvi i uz puno neuspjeha ipak sam uspio ostvariti druzenje s desetak zena i 3 para. S nekoma sam bio samo jednom, a s dvije cure i jednim parom sam imao trajniji odnos
 
Jel znate gdje se moze nac starija zena (ajmo rec MILF)? Fakat sam zgodan, imam 20god, a to mi je onak velika zelja, mlađe mi trenutno nisu toliko zanimljive. Na smokvi onak niko ne odgovara javljaju se samo pederi, na badoo i twoo onak sve se nest placa, a i kad sam probao ne odgovaraju zenske. Neki prijedlozi?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh