ZAGREB - Jel bio tko?

Svrsavanje u usta moze, ne guta, anal nisam pitao, lizanje supka me ne pali pa takodjer nisam pitao...mislim da je 400/600, nisam nikada uzeo samo pola sata tako da ne znam tocno.
Hvala. pitam jer su neki ovdjee pisali da liže šupak..ali ti si napisao vjerodostojnu recenziju pa sam zato pitao....pišu da je tak debela da joj šlauf prekrije pičku a ti to negiraš. Ipak svi se slažu da je higijena OK a to mi je važno...Hvala
 
Hvala. pitam jer su neki ovdjee pisali da liže šupak..ali ti si napisao vjerodostojnu recenziju pa sam zato pitao....pišu da je tak debela da joj šlauf prekrije pičku a ti to negiraš. Ipak svi se slažu da je higijena OK a to mi je važno...Hvala
Pričaju gluposti za Mirelu, naročito u vezi lizanja pakšu. Ona je baš MILF i to jedan od naj u gradu, krupna je, ima je na sve strane, ali ne stoji uopće da na njoj visi stomak ili salo. Žena definitivno drži do sebe a i do usluge.
 
Hvala. pitam jer su neki ovdjee pisali da liže šupak..ali ti si napisao vjerodostojnu recenziju pa sam zato pitao....pišu da je tak debela da joj šlauf prekrije pičku a ti to negiraš. Ipak svi se slažu da je higijena OK a to mi je važno...Hvala
Odes,pogledaš i onda vidiš da to i nije bas tako kako pišu pojedinci😉
 
Hvala. pitam jer su neki ovdjee pisali da liže šupak..ali ti si napisao vjerodostojnu recenziju pa sam zato pitao....pišu da je tak debela da joj šlauf prekrije pičku a ti to negiraš. Ipak svi se slažu da je higijena OK a to mi je važno...Hvala
Kod mirele ces dobit najbolju klasiku, sve cisto i uredno, malo je rec apoteka. Njen nacin komunikacije i usluge je za mene zakon. Tolko se ugodno kod nje doma osjecam da bi nekad osto prespavat😂
 
potvrđujem za mirelu, ima je, al sve je to nekak utegnuto, žena je korektna i profesionalna, dosad me nije razočarala, ako volite milf kategoriju definitivno best buy
 
Netko nešto o ovoj, bio kod nje, dođem kod zgrade, ulica joze martinovica na rudesu i djevojka se prestane javljat na mob

Imas temu o njoj
 
Naj
Netko nešto o ovoj, bio kod nje, dođem kod zgrade, ulica joze martinovica na rudesu i djevojka se prestane javljat na mob

Najinikativnije je to sto se vec cca 2 godine reklamira non stop. Svaka cura koja iole valja bi vec odavno imala stalne. Sjecam se kad je bila korona full aktualna trazila je da joj se dolazi sa maskom 😂😂😂
 

Da li je bio tko kod ove na foto izgleda super???
 
Nisu bonovi u pitanju, neko je i napiso recenziju. Ako se ne varam kod nje je 15 min 600 pola sata 800 i 1200 sat
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh