ZAGREB - Jel bio tko?

ej pozdrav jebači rumene kadulje,ja sam iz varaždina zanima me mlado i slasno,strankinje me ne zanimaju kupojmo domače,i nače imam neka iskustva iz ZG dobra i loša imate li kakav savjet DINAMOOO,DINAMOOOO
 
Pitanje za vas mlađe.Po kojim klubovima po Zg-u uspijete pokupiti neku curu ? Prije corone se je moglo u Roka ali u zadnje vrijeme nisam ima srece.Kako nisam iz Zg-a zanima me kad opet dodem za znam odma gdje ici.Nisam jos proba u H20 pa ako netko tamo ide ili imate neki drugi klub za preporuciti bio bih zahvalan

Pitanje za vas mlađe.Po kojim klubovima po Zg-u uspijete pokupiti neku curu ? Prije corone se je moglo u Roka ali u zadnje vrijeme nisam ima srece.Kako nisam iz Zg-a zanima me kad opet dodem za znam odma gdje ici.Nisam jos proba u H20 pa ako netko tamo ide ili imate neki drugi klub za preporuciti bio bih zahvalan.
H20 ti je baš mlađa ekipa, Urnebes je dobar đir ako imas dosta love, jer bez stola nemaš kaj tamo radit, Ray je dobar, dobre pičke dolaze, u Mint najbolje pičke idu rekao bih. Svugdje je isti cilj di god da si a to je pokupit žensku na after, ili bar broj uzet.
 
Jel Ovo Nešto novo
 
Predobro izgleda ds bi bilo istinito
to bi mogla biti mala iz Botinca. ako nije ona na fotkama, izgleda tako. jedna od najboljih s PO, ona kojoj nije grijeh platiti zbog dobrog izgleda, mladih godina i nadasve fer pristupa. šteta što nema sexa, samo neki lažni b2b. ali kad ju usporedim sa smećem od Elene, onda vrijedi i deset puta više od tih 400kn
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh