KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bok ekipa, ona agencija šta je nudila prošli tjedan one dvije cure je vjerojatno stavila oglas samo da vidi kakva će biti potražnja trenutno u Karlovcu pa kad su vidjeli da ništa od toga naravno maknuli oglas. Po meni trenutno u Karlovcu nema niti jedna koja se ševi za lovu sa više njih, vjerojatno ih ima poprilično koje imaju sponzora i to je to, njima dovoljno.
 
Ekipa, jel probao netko?
 

Prilozi

  • Screenshot_20220308_231805_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220308_231805_com.android.chrome.jpg
    436,9 KB · Pregleda: 336
Ja kada sam pričao sa njom rekla mi je za 200 kn može oralno sam i da mogu platiti uživo
Ajde ne laži....to si ti možda sa oglasa? Uvijek se pojave likovi na forumu koji hvale lažne oglase jer su dio prevare ili su sami stavili oglas.

Sve je ovo lažno u Karlovcu šta se pojavljuje,nemojte nasjest ko ja. Ne uplaćujte apsolutno ništa unaprijed.Aircash bi trebalo podhitno ukinut i zabranit.
Samo se dogovarajte i plaćajte uživo,jedino to je ispravno.Ako ne želi da se nađete uživo znači da je 100% lažno.
A ovo šta neki objavljuju neke privatne informacije po forumu je isto dno dna,dajte to ostavite privatno i između sebe,administratori i moderatori bi to trebali odmah brisat i uklonit. Nije ni čudo da je curama problem stavit oglas kad uvijek ima idiota.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh