ZAGREB - Iskustva & recenzije

ekipa, pozdrav evo i moje prve recenzije.
brineta 37, koliko sam shvatio vec dugo na sceni. Prostor utrina, dogovor lagan, ZVATI UJUTRO! Slike njene, mada je na ovoj slico plava, a uzivo brineta, po svojem priznanju 44 godine. Izgled jako jako dobar, sise vrhunske blago visece, samostojece carape tangice, lijepo nasminkana, jednostavna zena i jako uredna. Da se ljubiti, lizati picu i guzu, oral bez seks sa gumom. Mjenja poze, uziva u seksu. Cijena 300 pola 600 sat. Sve u svemu jako dobro potrosen novac i u toj kategoriji cete tesko naci ista bolje u zagrebu, a mozda i u kategoriji iznad.
Ivane, Ivane, nadam se da se šališ u vezi ljubljenja, lizanja pice i guze.... :rolleyes::oops::rolleyes::oops:
 
Hahahha, gle..mozda i nije najpametnija ideja, ali donja glava je ucinila svoje😂s druge strane sanse za pokupit nesto oralnim seksom ili ljubljenjem su enormno male..tako da opusteno😁
Šanse za pokupit nešto oralnim seksom ili ljubljenjem s promiskuitetnim osobama , a pogotovo prostitutkama je skoro pa ista kao i da ju sevis u picu ili guzicu bez kondoma . Vidjet ćeš posljedice nakon nekoliko mjeseci kad ti se pocnu zubi klimat .
Brineta 37 se sevi bez kondoma i to već dugi niz godina i spada od svih prostitutki na PO medju visoko rizične osobe .
Dečki su te dobro savjetovali , pripazi malo koga ližeš dolje i ljubis u usta . Nitko te ovdje ne plaši , samo se iznose činjenice , a ti ćeš ionako poslušati ono sto ti zelis .
 
Dobar dan
U subotu 29.1 pa dva tri dana sam u zg-u zanima me dali postoji dobra picka
(smatran zategnuta da ne visi nista i da je u faci bar slatka ako ne i lijepa) da dode u sheratona ili hiltona gdje cu vec biti neznam tocno al negdi od to dvoje hotela..
I da smenom provede dogovoreno vrijeme ?
Od 19 do 45 godina sve mi je isto samo da ispunjvama uvjete..
Cijena nije bitna !!!
Lako se dog...
Hvala vam momci unaprijed
 
Dobar dan
U subotu 29.1 pa dva tri dana sam u zg-u zanima me dali postoji dobra picka
(smatran zategnuta da ne visi nista i da je u faci bar slatka ako ne i lijepa) da dode u sheratona ili hiltona gdje cu vec biti neznam tocno al negdi od to dvoje hotela..
I da smenom provede dogovoreno vrijeme ?
Od 19 do 45 godina sve mi je isto samo da ispunjvama uvjete..
Cijena nije bitna !!!
Lako se dog...
Hvala vam momci unaprijed
Jako dobra MILF-ara. Faca, guza i super linija najjači aduti.
 

Ne znam što bih rekao i gdje počeo...
Samo prva slika je ona, ostale su tko zna od koga, kaže kao prekrila tetovaže puderom, sere čim zine. Dogovor preko posrednika, popusti se lako dogovore, čuvajte poruke kao dokaz kad se počne pravit glupa. Visoka baba 50 god. Sere cijelo vrijeme i još na to sere, savjet utrpat joj odmah do jaja u čvalje jel inače ne prestaje. Baba zna poso, ali sve ovisi koliko joj date da eskivira, voli i bježat od kurca...pjeva neke cajke i stenje na švapskom...po naglasku i čelu republika srpska...savjet ako ste novi u ovom sportu obrlatit će Vas gadno i bez imalo srama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh