BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ena iz Mostara je bacanje novaca, ko voli nek izvoli
Takve se bojim se jebu i bez kondoma. Kad sam prvi put bio sa Lidijom ja sam srecom ponio svoje kondome jer imam veliki kurac i volim da mi je kondom navucen do kraja. A ona nije ponijela. Mogao sam joj komodno reci da nemam ni ja kondom i mogao sam je komodno jebati bez kondoma. To me nekako odmah odvratilo od nje.
 
Za Sanju iz BL se nece pokajati ko god ode iako cujem da je sad u Bg zao mi je samo sto sam jednom bio. Pristojna cijena za sat vremena zestokog sexa i prvoklasno pusenje sa 3 svrsavanja uz ispunjenu svaku zelju (a bilo ih je prilicno zestokih).
 
Haha, nebi ni jednoj dao preko 100, i to bar sat vremena, hoce nece, ne pristajte na vise pa ce se i one dovest u normalu
E da mi je vidjeti bilo koga ko moze sat vremena efektivno sa osobom koju prvi put vidi. To je gotovo nemoguce. Ne znas nista o njoj, navike, osobine. Meni je placanje krajnja stanica, kad bas dugo nemam nikakvu drugu opciju. Tokom sexa zazvoni joj telefon ona se mozda javi i kaze radim. Mislim, ona stvarno radi to je istina ali sam taj osjecaj mi je totalno bezveze. Nakon tebe drugi lik ceka u hodniku. Teske boje.
 
E da mi je vidjeti bilo koga ko moze sat vremena efektivno sa osobom koju prvi put vidi. To je gotovo nemoguce. Ne znas nista o njoj, navike, osobine. Meni je placanje krajnja stanica, kad bas dugo nemam nikakvu drugu opciju. Tokom sexa zazvoni joj telefon ona se mozda javi i kaze radim. Mislim, ona stvarno radi to je istina ali sam taj osjecaj mi je totalno bezveze. Nakon tebe drugi lik ceka u hodniku. Teske boje.
Ma ne kazem da jebem sat vremena, vec sveukupno moramo biti sat barem, dat joj za pola sata 100 maraka, nema jeb sanse
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh