BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Takve se bojim se jebu i bez kondoma. Kad sam prvi put bio sa Lidijom ja sam srecom ponio svoje kondome jer imam veliki kurac i volim da mi je kondom navucen do kraja. A ona nije ponijela. Mogao sam joj komodno reci da nemam ni ja kondom i mogao sam je komodno jebati bez kondoma. To me nekako odmah odvratilo od nje.
lazu na lidiju netko je ljubomoran pa pise lazi
 
I sta ce da napise u tuzbi ?
Ja sam kurva inace radim ilegalno i klijenti me na forumu prozivaju da imam neku bolest ? :ROFLMAO:
kurvo kurvo znam tko si radis na stanici i svima prijetis da ces ubiti Liddiju a i ne poznas je...i spominjes svakom oglasnik...ti si ti kurvesinarko.zarazena si ti ocito..na Istocnoj stanici radis 061 Nana se predstavljas i i imas sve bolesti koje lazes na Lidiju
 
Moze svatko ovdje na svakoga nalagati,nqpravis profil i napises a dokaza nigdje a svaki koji je bio sa Lidioom zna da lazu na nju jer imao bi te zaraze koje su prenosive.Iako ste bilo snjom i znate da je laz iz ljubomore jer lidija ima strpljenja i nije u zurbi kao doticne kurve koje zbog toga lazu na nju sa laznog profila i tako navuku muskarce da na njih bacaju pare a sa Lidiom se bar provedu da valja.Kurvo ti li si i stvarno imas te zaraze...
 
Ništa mi nije jasno, kad ovo čitam. Da li su ovo neka prepucavanja, između djevojaka, koje se bave istim poslom, ili su stvarno zaražene. Ako je to ovo drugo, onda to nije šala. Krivično djelo je namjerno širenje spolnih bolesti. Konkurencija je nekad veoma zajebana, ali nije način da se ovako sprovodi.
 
Ništa mi nije jasno, kad ovo čitam. Da li su ovo neka prepucavanja, između djevojaka, koje se bave istim poslom, ili su stvarno zaražene. Ako je to ovo drugo, onda to nije šala. Krivično djelo je namjerno širenje spolnih bolesti. Konkurencija je nekad veoma zajebana, ali nije način da se ovako sprovodi.
Lidija je sifiličarka, za ostale ne znam
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh