ZAGREB - Jel bio tko?


Prostor: ured i čist, klimatizirano, Lanište 9/10
Pusenje: 9/10, DT
Sex: 7/10
Faca: jbg, kako kome, osobno 6/10
Tijelo: visoka, malo preko 180, ne mršava, imaš di primit, sise, a neka trojka, meni 7,5/10
Cijelokupni dojam: 8/10 dal ponoviti? Ne volim ponavljati, ali bih ponovio
Minus: malokalibarske “puške” možda da zaobiđu

800 bulja sat vremena, ko voli nek izvoli🤷‍♂️
može i 15 minuta, samo pušenje... 300 kn.... ja bio dva put
 
Bio sam sretnik koji je uspio doći kod ove milfare. Očito se poklopilo. Stavila je oglas, a ja nazvao u vrijeme kad je došla u apartman i dogovorio termin. Zena je zgodna, visoka, s obzirom da malo priča ima neku dobru energiju. Možda sam joj se svidio, ne znam, no žena je uživala u seksu i nije gledala na sat. Gladila me po licu, bradi kao maćeha 😂. Pušenje top, jedno od najboljih koje sam dobio. Točno zna sto radi i kako da te napali. Seks je trajao sigurno oko 20 minuta, 4-5 poza + pušenje 5-7 minuta. Na kraju mi ga je malo pušila i zdrkala. Izašao sam ispunjen i sretan. Ne radi često kako kaže, već ima neki stalan posao, pa joj ovo nekad uleti kao zarada.
Pozdrav...koji je ceh u pitanju i dal se da dog sta extra jos ili samo klasika
Hvala
 
Bok ljudi :)

Nisam bas previse upoznat s carima plavog oglasnika (posjetio samo Deu i Tinu Siget tj sada je na Tresnjevci), ali bih iduci tjedan volio skoknut do neke i malo popraviti dojam. Citao sam dosta temu tako da su mi se favoritkinje svele na Maju Špansko, Marinu Zapruđe i Maju kod Selske (oglasava se kako ima 26 godina) pa ako netko moze predloziti koju odabrati ili preporuciti neku svoju super :)
 
O Nikole imas vec nekoliko recenzija pa potrazi malo po forumu, uglavnom radi se o salonu sa 3 cure
Salon se nalazi u Harambašićevoj i kao prostor nije tako loš
Tuširanje možeš prije i poslje
b2b2 masaze koje rade su prosjek ali barem traju i vremenski se ne ogranicavaju pretjerano
Cura sa slike je ona i to je također za nju ok jer stavi pravu sliku za razliku od vecine njih
Dosta ima tetovaza, i licu je zgodna i grudi dobra šestica tako da boob job ti ne gine ;) osim ako bi nesto drugo a to rijesis sa njom sa time da nema keksića

O Nikole imas vec nekoliko recenzija pa potrazi malo po forumu, uglavnom radi se o salonu sa 3 cure
Salon se nalazi u Harambašićevoj i kao prostor nije tako loš
Tuširanje možeš prije i poslje
b2b2 masaze koje rade su prosjek ali barem traju i vremenski se ne ogranicavaju pretjerano
Cura sa slike je ona i to je također za nju ok jer stavi pravu sliku za razliku od vecine njih
Dosta ima tetovaza, i licu je zgodna i grudi dobra šestica tako da boob job ti ne gine ;) osim ako bi nesto drugo a to rijesis sa njom sa time da nema keksića :/
Ima li kod Nicole oralni? Kad sam je pitao mi je rekla "NE" i pitao stavi li ga među sise i mogu li po njima svršiti...sve je rekla "NE" pa mi malo glupo onda bilo ići kod nje ak nema ničega od ozbiljne akcije? Se može dirat po pici ako je uopće skrpz gola?
 
Ima li kod Nicole oralni? Kad sam je pitao mi je rekla "NE" i pitao stavi li ga među sise i mogu li po njima svršiti...sve je rekla "NE" pa mi malo glupo onda bilo ići kod nje ak nema ničega od ozbiljne akcije? Se može dirat po pici ako je uopće skrpz gola?
Ovisi koliko si puta bio i dali te zna
 
A moras se "sprijateljit" malo sa njima
I bit stalni i tek onda pitat ili ce ti i sama rec kao meni
Ali da ce ti odmah zaboravi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh