Birtijaške čakule

Išao bi ja ponovno do nje al imamo 3 problema. Prvi odlazi za 3 dana , 2 nema klimu bude vruce. I 3 250€ treba za taj pothavat. Nešto si razmisljam da budem muška kurva . Eto u sat vremena ženske zarade po 100€ -300€ a za te pare neko radi cijeli tjedan i više po 8 h 🤔. Nije to los business . Uvijek mogu pocet s masažama
 
Išao bi ja ponovno do nje al imamo 3 problema. Prvi odlazi za 3 dana , 2 nema klimu bude vruce. I 3 250€ treba za taj pothavat. Nešto si razmisljam da budem muška kurva . Eto u sat vremena ženske zarade po 100€ -300€ a za te pare neko radi cijeli tjedan i više po 8 h 🤔. Nije to los business . Uvijek mogu pocet s masažama
Pa da izbacim jedno jaje 100 kn gore drugo 200 da skinem skroz gaće 300 kn lizanje bez zaštite 400 kn seks 600 kn 🤣
 
Cash šta će mi bon. Bon je za ove propale kockare
Ja sam nekidan upala na kavu kod prije u admiral ubacila 50 kn na njeno pilanje ajde ajde triba past veliki probaj probaj ajdeee ,a skrtava sam za te stvari i ostala na 10 kn zazvonilo 15 tisuca i 800 kn nigdi kraja srici mojoj ,mala isplatila ostavila joj 400 kn mance i pobigla ca ODMAH ... Jesam li ja sad kockar 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh