Birtijaške čakule

Nije pozitivna. Citaj druge stvari ... Nes ti debljanja majke ti godina dana pauza s fitnesom teretanom a bas sam poletila kuci vjezbat priko zooma 😂 onda nije to sto mislimo ta recenzija. Bila je i od momka iz zg a .doticni prije s namjerom i ciljano napravio je djumbus ( ne zelim stavljati sms ove tu i screenove ostalih por s njime al sig je vidila ) al nebitno sad nije napravio ustvari nista 🤷🏼‍♀️
I to za da je nesto neuredno i da ne znam s ljudima itd znanstvena fantastika. Al ko ga j 😉
Ne brini, svi smo se udebljali u koroni ^^
 
Pa morat ću i ja navratit kad budem u Splitu. Zasad sam u Splitu samo raznorazne Brazilke upoznavao :D I neke studentice mimo ovog sporta.
Sad ce ti Matko u inbox napisat nemoooj ajde kod brazilki nemoj ic kod ove ludaaa jeeee( pokazao mi je osobno gost na masazi poruke koje je dobio ) al eto riskirao covjek i dosao sam se uvjeriti 🤷🏼‍♀️ matko sorry radim jos vise i dalje 😂 jbg nije proslo
 
Sad ce ti Matko u inbox napisat nemoooj ajde kod brazilki nemoj ic kod ove ludaaa jeeee( pokazao mi je osobno gost na masazi poruke koje je dobio ) al eto riskirao covjek i dosao sam se uvjeriti 🤷🏼‍♀️ matko sorry radim jos vise i dalje 😂 jbg nije proslo
Ma ja tu na forumu malo kome vjerujem (čast iznimkama i veteranima čija riječ se pokazala uvijek točnom) - nekad me to koštalo i posjećivanja teških odrona (vidi: Hotcat, Anabela, ona grozna maserka u Žumberačkoj), ali jbg, ne ide ništa preko tuđeg iskustva.
 
Da, ne znam, čudna je recenzija. Ali na kraju te opet nahvalio čovjek :D Jbg ako ti ja dođem, dobit ćeš detaljnu recenziju po SiG-inom ukusu :) Naravno, uz dopuštenje.
Ma slusaj briga mene za realne recenzije pa ja sama kazem da sam u k sto bi zaspala i te neke stvari priznam ne triba mi drugi rec i da kaze netko to ja bi odg da je u pravu i da san ja falila jer je to u redu priznat al ovo je bilo na osobnoj razini.. iz razloga drugih ,al ono obracun na forumu djetinjasto. Pa ja ne bi ostala kod neke takve osobe da vidim da je neuredno i tako dalje ima cak stavka di kaze on musterija je uvijek u pravu 😂 pametnom dosta .. da sam isla niz dlaku bila bi super ako me das na sebe si kuja jeb ga
 
A dobro, neman pojma, reka je da si najbolja pa sam konta da je pozitivno.
Nije to je bila provokacija ufino osobno. Kad sam mu rekla u pp da nije bilo potrebe da izmislja stvari i radi mi problem na nacin da mi je doslo hrpetina mailova glupih taj dan koji nemaju veze s normalnim upitima za đasaze neg ej jebes li se ovako il onako jel ti 50 il 60 ( ni jedno inace ) kaze ti si jaka cura nije lako biti slavan ostani kakva jesi izdrzat ces 😂 znaci deriste
 
Nije to je bila provokacija ufino osobno. Kad sam mu rekla u pp da nije bilo potrebe da izmislja stvari i radi mi problem na nacin da mi je doslo hrpetina mailova glupih taj dan koji nemaju veze s normalnim upitima za đasaze neg ej jebes li se ovako il onako jel ti 50 il 60 ( ni jedno inace ) kaze ti si jaka cura nije lako biti slavan ostani kakva jesi izdrzat ces 😂 znaci deriste
Je svatija sam sve.

Nije ti 50-60?
Znači ništa od mog GILF fetiša 😂
 
Big Joe u kojim si ti otprilike godinama? Ili je to strogo čuvana tajna? Vidim da imaš ponajviše iskustva s EGE curama od forumaša.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh