Birtijaške čakule

Mene najvise na masazi kad dodju neki od 22,24 iznenade kultura pristojnost ma dodje ti ih pojesti( jos kad mi kaze " vi " ) a onda istovremeno procitas tamo neki mladic mlati zene s ledja divljaju po splitu nozevima se rezu itd a bude slicno godiste
 
Ae fini i kulturni momci a skakavac u džepu😂
Imam i ja svoj .. i soker i sprej 😂 al slusaj veceras sam sidila s prijom na rivi i bas smo komentirale to sto se nosi u borsi za takve stvari eej ova je izvadila nuncake 😂 ka mladja je trenirala takewand. I narucila ih je prije koju godinu valjda negdi i nosa ih izvadila ih nasrid rive pala sam u more skoro koliko sam se smijala nikad ih nisam ni vidila uzivo do veceras osim na filmu
 
Jel zavitlala s njima ka Brus Li 😂
Kako bi se onaj kreten šta je napa žene neki dan s njom provea 😂
Je je zavrtila ih je ja sam probala al sam skuzila da cu se ozlijediti pa sam ih vratila joj u ruksak ljudi su nas cudno gledali a mozda i zato sto sam se ja onoliko pocela smijati 🤦‍♀️
A virujem da ne bi drugu saku stiga dati mala je ono ajme ide samnom na fitnes samo za razliku od mene digne 3 put vecu kilazu ko da dize papir al ovo veceras je bilo vrh da nuncake 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh