ZAGREB - Recenzije masaža

ni najmanje.. ali to su bitne informacije za one koji planiraju dogovarati susret s njom.. čovjek je pitao dal je tko bio s njom.. sad kad zna da je ženska đankerica i psihijatrijski slučaj, možda radije poželi nazvati neku drugu
zato sam i pitao jer sam se dopisivao s njom pa mi je čudna bila ista pitanja drugi odgovori ali nije razlog da se prepucavate radi nje .hvala obrisao sam je i to je to
 
Dali je možda već netko koristio usluge ove maserke?

Da. Samo masaga. Dobro masira, jace, dolazi doma. od 40+ e. Nisam pito za vise, jer se oglasava na medicinske usluge i cinilo mi se da ne zaanima je za one koji su pod osobni kontakti.
 

Cura u ranim 20-tim. Prostor kod mamutice. Za body to body traži 70€. U licu je prosjek, crnka, guzica puna celulita i drka lijevom rukom. Prvo izmasira leđa pa noge i to osrednje pa kaže da se okrenem. Onda ide tijelom gore-dolje bez dodira sa mojim tijelom pa siđe sa stola i počne mi ga drkat. Ovo je neki novi nivo body to body gdje te ne dodiruje tijelom? Katastrofa i još ja budala dam 70. Muka mi sad dođe kad se sjetim da sam kod male na borovju koja je zgodnija 7x dobio komplet za 80
 

Cura u ranim 20-tim. Prostor kod mamutice. Za body to body traži 70€. U licu je prosjek, crnka, guzica puna celulita i drka lijevom rukom. Prvo izmasira leđa pa noge i to osrednje pa kaže da se okrenem. Onda ide tijelom gore-dolje bez dodira sa mojim tijelom pa siđe sa stola i počne mi ga drkat. Ovo je neki novi nivo body to body gdje te ne dodiruje tijelom? Katastrofa i još ja budala dam 70. Muka mi sad dođe kad se sjetim da sam kod male na borovju koja je zgodnija 7x dobio komplet za 80
Bio dok je bila u Botincu, isto tako jedino valja kaj je mlada drugo ništa.
 
Ja nisam đankerica. Droga mi djeluje loše na mozak koji je tijekom mog kurvanja počeo preuzimati kontrolu nada mnom. E, sad... to je u neku ruku super.. a u drugu... jebiga... pronaći ću svakog od vas preko IP adrese i pitat ću vašu mamu ili ženu ... koliko često jebete kurve.
Glumite neke veličine iza vaših jadnih monitora, a zanima me tko bi htio da ga počastim jednim udarcem u jetru... ili bi radije da se nađete zavezani za stolicu i prođete skupa sa mnom prvi dio moje knjige zvan:
,"Psihotične kurve predivnog lica..."...
A obzirom da se bavim magijom uz to sve... svi ćete se jednog jutra probuditi s pičkom... ali ne s pičkom u smislu "ides koja picka"... nego u smislu "mamaaaaaa... izgubio sam kurac, a ne znam sta sad da cinim s ovom pickom među nogama jer sam oduvijek i jadan i nesposoban tako da uopće ne znam anatomiju nego sam tražio rupu app.. ako prođe prođe..." ...
Onda zovete ženu ... priznate joj sve... da je vještičja psihotična kurva ušla u vaš život i oduzela vam kurac jer ste lagali da ne izgleda ko na slikama.

Dabogda iste sekunde svi počeli menstruirati.
 

Cura u ranim 20-tim. Prostor kod mamutice. Za body to body traži 70€. U licu je prosjek, crnka, guzica puna celulita i drka lijevom rukom. Prvo izmasira leđa pa noge i to osrednje pa kaže da se okrenem. Onda ide tijelom gore-dolje bez dodira sa mojim tijelom pa siđe sa stola i počne mi ga drkat. Ovo je neki novi nivo body to body gdje te ne dodiruje tijelom? Katastrofa i još ja budala dam 70. Muka mi sad dođe kad se sjetim da sam kod male na borovju koja je zgodnija 7x dobio komplet za 80
Odlično napisana recenzija. Kratko i jasno, ali sve bitno je rečeno.
Prije par dana sam razmišljao da odem kod nje, ali sam se predomislio (srećom :)), pa otišao kod jedne stalne.
Jedino što mi nikako u glavu ne ide je ta velika diskrepancija u recenzijama na forumu.
Uglavnom su svi hvalili izgled dotične (izvedbu baš i ne, ali za 50 eura za masažu je to kao o.k. jer odlično izgleda), a ti veliš da prosječno izgleda.
Znam one stare narodne: "o ukusima se ne raspravlja; ljepota je u oku promatrača...", ali nekakvi objektivni kriteriji u procjeni fizičkog izgleda bi ipak trebali postojati.
Nije bitno preferira li netko crnke ili plavuše, ali ak je cura objektivno zgodna ili nije, treba tako i napisati.
Ova druga cura koju si naveo, (cura s Borovja), njezin izgled svi hvale, ali većina veli da joj je performans u banani. Ti pišeš da ti je dobra.
Tako da ja više ne znam kome vjerovati.
Očito nema druge, već da sam isprobam.
Al mi nekako žao baciti pare:)
A, morat ću, očito mi nema druge:)
 
Evo ak ću ocjenjivat samo izgled imam neku svoju listu
cura s borovja 10/10
mala kim 9/10
jedinstvena 8.5/10
sunčica blizu kvatrića 7.5/10
ova kod mamutice mi je onda 6/10 pa ti sad procijeni. Da mala s borovja više sudjeluje u sexu komotno bi mogla naplaćivat 150/250
 
Evo ak ću ocjenjivat samo izgled imam neku svoju listu
cura s borovja 10/10
mala kim 9/10
jedinstvena 8.5/10
sunčica blizu kvatrića 7.5/10
ova kod mamutice mi je onda 6/10 pa ti sad procijeni. Da mala s borovja više sudjeluje u sexu komotno bi mogla naplaćivat 150/250
Kod Jedinstvene sam bio i mogu se složiti s tvojom ocjenom što se izgleda tiče (ja bih joj i 9 dao).
Mala Kim me već duže vrijeme intrigira, izgled joj svi hvale, kao i ti, ali performans baš i ne (i pišu da je navodno bahata).
Sunčica mi nije poznata (imaš li možda link na oglas?).
 
Mala kim nije bahata i s njom sam imao najbolje iskustvo. Kod ove sunčice sam uzeo komplet, cura se fino opustila i bilo mi je dost dobro al da onaj boravak tamo s onim babama je minus
 
Kod Jedinstvene sam bio i mogu se složiti s tvojom ocjenom što se izgleda tiče (ja bih joj i 9 dao).
Mala Kim me već duže vrijeme intrigira, izgled joj svi hvale, kao i ti, ali performans baš i ne (i pišu da je navodno bahata).
Sunčica mi nije poznata (imaš li možda link na oglas?).
Jel zna tko jel jedinstvena radi jos uvjek?
 
Prije cca 2 mjeseca mi je rekla, danas radim zadnji dan uopće, više se neću baviti ovim poslom... Od tada nema više oglasa..
 
Pozdrav...Zamolio bih preporuku za masažu. Već neko vrijeme tražim stariju maserku znaći 48+. Mislim da nisam zahtjevan:) Ali nekako zadrnje vrijeme Og je poprilično prazan. Bilo bi dobro da je normalna,čista da ne priča previše i da ima obline. Da ne bi moj post bio kao ostali prilozit cu uz neke moje recenzije..

Lokacija Nzg privatni prostor Higijena ok Masažni stol Tuširanje
Za svoje godine poprilično dobro građena.Lijepa koža, dobre sise i dupe. Masaža ništa posebno Klasika. Može se dogovoriti za nešto više osim masaže. Jedini minus što previše priča o nebitnim stvarima što kvari opći dojam :( No mislim da za dotičnu ima poprilično recenzija.

Lokacija blizina Zvonimirove Higijena vrlo dobra Masažni stol Tuširanje
Moram priznati da sam se ugodno iznenadio kod nje. Simpa cura ( rekao bih sredina 40 tih), normalno građena , malo punija. slatka u faci.
U početku vrlo pričljiva o nebitnim stvarima, ali kasnije ako se nađete u komunikaciji i kada se malo skulira jako je ugodna i vrlo predana da vam udovolji. Ne gleda točno u minutu. Kod nje nemam zamjerke.

Moj zaključak na sve jest da je žalosno što je vrlo teško danas pronači neku normalu. Da ne govorim da su cijene usluga skočile nerealno u visine. Tako da ako netko ima nekakavu preporuku neke normalne dame cijenio bih to;) hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh