ZAGREB - Recenzije masaža

Bio danas na masaži,
50 eura btb, masira skroz gola, da se dirati po pici, ljubiti sise.
Sise lijepe okrugle, pica dlakava,uglavnom ok tijelo
Faca rekao bi bliže 40 godina, nadoplatio 10 eura za pusenje bez.

Masaža tako tako, pusenje isto osrednje.
Ponovio nebi iako je zenska zgodnicka
koliko traje i gdje se može svršiti?
 
Nov sam, ne znam ima li netko iskustva s ovim: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/hot-lana-oglas-5232609 , mozda griješim, ali kad sam se pojavio na lokaciji, inzistirala je na kupnji a bona pa da joj se pošalje, reko nema šanse, držim lovu u rukama samo dodi po nju, pravoj kurvi miriši samo keš… čekao sam pola sata, cak smo “pregovarali”, odustao sam uvjeren da je scam, fejk, štogod.

Ima li neko real life experience?
 
Nov sam, ne znam ima li netko iskustva s ovim: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/hot-lana-oglas-5232609 , mozda griješim, ali kad sam se pojavio na lokaciji, inzistirala je na kupnji a bona pa da joj se pošalje, reko nema šanse, držim lovu u rukama samo dodi po nju, pravoj kurvi miriši samo keš… čekao sam pola sata, cak smo “pregovarali”, odustao sam uvjeren da je scam, fejk, štogod.

Ima li neko real life experience?
Dobro si postupio, iskljucivo solarno placanjem s pogledom oci u oci. Nista unaprijed
 
Gospodo, jel bio tko možda kod ove gospođe na masaži?


Unaprijed zahvalan
Prve dvije slike njene, ostalo ako jesu, onda jako davno slikane. Zena je starija i ako ti je to fetis, onda ces se zabavit. Ugodna je, normalna zena. Nema perverzija, normalan odnos i to je to. Masaza, ne bi rekao da je prava, mazanje i razgovor, okret i akcija. Ja odem ponekad i nikad nije problem dobit na telefon, moguce da sam imao srece.
 
Prve dvije slike njene, ostalo ako jesu, onda jako davno slikane. Zena je starija i ako ti je to fetis, onda ces se zabavit. Ugodna je, normalna zena. Nema perverzija, normalan odnos i to je to. Masaza, ne bi rekao da je prava, mazanje i razgovor, okret i akcija. Ja odem ponekad i nikad nije problem dobit na telefon, moguce da sam imao srece.
Na kojem je kvartu??
 
Pozdrav, interesira me jel netko bio kod ukrajinke instagram: masaza_zagreb_
Dolazi na adresu, i nije skupa cijenik oko 50€ sat, jel se može dobit nešto više od masaže?
 
Pozz dečki..

Uglavnom probao sam par zena sa oglasa… no već godinu dana ne idem zato sto sam naišao na bolju priliku.!

Da ne duljim.. Thai massage jedna od najboljih, ako ne i najbolja masaža no moraš ic lagano sa Tajlanđankama… uglavnom sve pristanu na kraju…

Thai salon na malesnici 56€ / 80min Masagge + 50€ Tajlanđanki kaj te masira za brutalan sex (svršavanje u usta)

Thai salon na Bundeku tj. Kod Kauflanda 52€/ 90min + 50-80€ Za sex




Probajte !!!
Da malo probudim ovu temu. Išao sam tamo masažu prije ljeta nekoliko puta. Ni blizu ničemu što se opisuje. Dali znate ime maserke koja bi radila ekstra usluge. Dali netko uopće može potvrditi da je tamo dobio oral ili sex?

Hvala
 
Da malo probudim ovu temu. Išao sam tamo masažu prije ljeta nekoliko puta. Ni blizu ničemu što se opisuje. Dali znate ime maserke koja bi radila ekstra usluge. Dali netko uopće može potvrditi da je tamo dobio oral ili sex?

Hvala
Isto i mene zanima.
Bio tam par puta . Nisam ni pokusavao vise (jer sam dosao da me izmasira), ali je cini mi se tamo kao mjesto za nest vise - jer nije svaki stol u svojoj sobi nego vise stolova a izmedju samo zavjese.. Pa cujes i kad netko pokraj nest šapće.
Ko sto rekoh -za normalnu masazu super, vise nisam ni pitao...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh