ZAGREB - Recenzije masaža

Pozdrav, nije me bilo sad u ovom hobiju par godina, pa ako netko moze preporucit neku koja je trenutno u poslu.
Preferiram mladje cure, da su normalnog ponasanja, da se daju dirati. Ne treba mi nista vise od masaze i rucnog.
Debele ne volim, ako su punije onda mora bit sisata :)
Eto, nadam se da ce netko preporuciti neku.
Hvala
 
Pozdrav, nije me bilo sad u ovom hobiju par godina, pa ako netko moze preporucit neku koja je trenutno u poslu.
Preferiram mladje cure, da su normalnog ponasanja, da se daju dirati. Ne treba mi nista vise od masaze i rucnog.
Debele ne volim, ako su punije onda mora bit sisata :)
Eto, nadam se da ce netko preporuciti neku.
Hvala

Meni su ove 2 sasvim ok
Prva ti je u Botincu a druga na Vrbanima


 
Ja sam stavio link za Stenjevac i ne mogu vjerovati da se svi toliko cudite.
Ponavljam, masirala me djevojka kao sto sam naveo. Ocito da ne radi sama i ocito da ne radi sve dane i citave dane.
Ne znam gdje je problem i zbog cefa stavljate druge linkove.
Mislim da radi pon, uto i petak u popodnevnim satima iza18.
Ako trazite plavu oko 30 godina, a pojavi se crni drvosjeca od 55, onda ne znate ispravno pitati tko radi.
Lp.
Potvrđujem sve napisano od kolege. Ta cura, Maja, radi pon. srij i petak tek iza 18h i ok je. Za one druge dvije ne znam. Ja sam također bio u tom stančiću kod Maje i bilo je ok. Bio sam i jedan utorak kad nije bilo Maje nego je bila neka dalmatinka 40+ to nije ona baba debela nego neka četvrta(tko zna kolko ih ima u tom stanu) i ta ženska je bila totalno čudna, kao radi masaže sa završetkom, a doslovno se boji primit kurac u ruke, stavlja rukavice, jako loše iskustvo.
 
Jel tko hodao na masaze tamo kod Pointa?ja sam bio par puta prije nekih 4 god,bile su njih tri,cetri u stanu,kad si dosao birao si koju hoce,jedna crnka bila jebena,sisata,bas komad od zenske,kad ga je drkala ja ju ono guram da ga pocne pljugat i sve ono bude bude al kurac...i jedna plava je bila malo jaca,nju sam trazio body2body,klizila je jebeno,i kurac taman dodje na ulaz u picku,osjetis dlacice i hoces joj ga stisnut i odmakne se,kak joj se ne primili da ga prime uzas...uglavnom bile su dobre picke,sad jel su jos uvijek tamo ili se mijenjaju po gradu i stanovima pitanje je sad
 
Azijatkinja
+385915968730
0915968730
Bio kod azijatkinje. Nekada u Subicevoj a sada je u Krapinskoj. Dogovor lagan i jednostavan. Ona simpaticna cijelo vrijeme. Cijena za masazu i rucno 30 glodavaca sta je sasvim korektno s obzirom na danasnje prenapuhane cijene. Ja joj ostavio 40. Masira u najlonkama sa gacicama. Mozes dirati svuda osim medju nogama. Sise ogromne visece. Masirala me dosta dugo i polako svuda i po jajima. Trazio zavrsetak sisama i pristala bez problema. Sasvim korektno tko zeli probati azijatkinju.

Bio sam kod jos jedne na masazi Horvacanska-Selska ali nema trenutno oglas i ne znam broj pa kada stavi oglas stavim recenziju
ima možda oglas?
 
Potvrđujem sve napisano od kolege. Ta cura, Maja, radi pon. srij i petak tek iza 18h i ok je. Za one druge dvije ne znam. Ja sam također bio u tom stančiću kod Maje i bilo je ok. Bio sam i jedan utorak kad nije bilo Maje nego je bila neka dalmatinka 40+ to nije ona baba debela nego neka četvrta(tko zna kolko ih ima u tom stanu) i ta ženska je bila totalno čudna, kao radi masaže sa završetkom, a doslovno se boji primit kurac u ruke, stavlja rukavice, jako loše iskustvo.
Jel ko karao tu Maju
 
Pozz ekipa, sutra sam u Zgu i ostajem dva tjedna... Pa me interesira dal ima koja za preporuku da nije preko 40+ vise volim mlade i da nisu debele.... Cuo sam za salon Kallos i navodno da cure iz studenskog doma Stjepan Radic takoder nude svakakve usluge... Moze neke preporuke za masazu s happy endom i mozda sex?! Hvala
 
Bok ekipa, htio bih otici kod Ave na Kvatric ali ne nadjem vise oglas niti broj.. jel mozda promjenila ime u Ewa?? dugujem par recenzija buduci da vas citam 2 godine...
Bio sam kod Viki zgodne visoke plavuse prije neg je otisla u Svicarsku i usluga je bila dobra, ona zgodna i dobro odradi tih sat vremena.. bio sam i kod dlakave zenske u Utrini ( neboder blizu porezne ) i nije nis posebno... jel ima netko dobru preporuku masaze, da je curka zgodna i da dobro odradjuje ? :)
 
Bok ekipa, htio bih otici kod Ave na Kvatric ali ne nadjem vise oglas niti broj.. jel mozda promjenila ime u Ewa?? dugujem par recenzija buduci da vas citam 2 godine...
Bio sam kod Viki zgodne visoke plavuse prije neg je otisla u Svicarsku i usluga je bila dobra, ona zgodna i dobro odradi tih sat vremena.. bio sam i kod dlakave zenske u Utrini ( neboder blizu porezne ) i nije nis posebno... jel ima netko dobru preporuku masaze, da je curka zgodna i da dobro odradjuje ? :)
Koliko sam pročitao iz prijašnjih komentara, Ava ti više nije u Zagrebu.
 
Ja sam stavio link za Stenjevac i ne mogu vjerovati da se svi toliko cudite.
Ponavljam, masirala me djevojka kao sto sam naveo. Ocito da ne radi sama i ocito da ne radi sve dane i citave dane.
Ne znam gdje je problem i zbog cefa stavljate druge linkove.
Mislim da radi pon, uto i petak u popodnevnim satima iza18.
Ako trazite plavu oko 30 godina, a pojavi se crni drvosjeca od 55, onda ne znate ispravno pitati tko radi.
Lp.
Opet sam probao, rekoh tražit ću tu koju si spomenuo i ja ne znam koji je kuki toj ženi koja je taj dan radila. Doslovno nije upoznata s nekim pravilima ovog hobija. Nazvao sam ju i nitko se ne javlja, ok. Za sat vremena ona mene dva puta zove povratno. Nisam se javio
 
Bok ekipa, htio bih otici kod Ave na Kvatric ali ne nadjem vise oglas niti broj.. jel mozda promjenila ime u Ewa?? dugujem par recenzija buduci da vas citam 2 godine...
Bio sam kod Viki zgodne visoke plavuse prije neg je otisla u Svicarsku i usluga je bila dobra, ona zgodna i dobro odradi tih sat vremena.. bio sam i kod dlakave zenske u Utrini ( neboder blizu porezne ) i nije nis posebno... jel ima netko dobru preporuku masaze, da je curka zgodna i da dobro odradjuje ? :)
Viki i dalje operira u švici? Ili se prekvalificirala?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh