ZAGREB - Recenzije masaža

Oglas koji tražite više nije aktivan​


SEX ONA TRAZI NJEGA Zagreb SEXI MOC Nisi klinac, nisi star, koliko god imas, nemas taj dar. Dosta ti je vise toga, zelis duze, a ne krace. Zato ti treba pomoc moja, da ti moci budu jace. Trazis pomoc moje ruke bajne, zelis otkriti sve moje tajne? Da ti udijelim malo vremena svoga i pomognem oko problema tvoga? Tko svojom nogom kod mene kroci dobit ce nove sexi moci. Bilo po noci ili po danu imaj me u planu. Sexi moci su sve, bez njih nema te! Ako si sasvim nemocan tip, iako ti uv 0977888280
ID: 9905 Datum: 07.03.2023
 
SEX ONA TRAZI NJEGA Zagreb SEXI MOC Nisi klinac, nisi star, koliko god imas, nemas taj dar. Dosta ti je vise toga, zelis duze, a ne krace. Zato ti treba pomoc moja, da ti moci budu jace. Trazis pomoc moje ruke bajne, zelis otkriti sve moje tajne? Da ti udijelim malo vremena svoga i pomognem oko problema tvoga? Tko svojom nogom kod mene kroci dobit ce nove sexi moci. Bilo po noci ili po danu imaj me u planu. Sexi moci su sve, bez njih nema te! Ako si sasvim nemocan tip, iako ti uv 0977888280
ID: 9905 Datum: 07.03.2023
Oglas je objavljen u 3m 2023
 
sad dali ima još negdje njen oglas sa drugim brojem, to nisam našao
SEX ONA TRAZI NJEGA Zagreb SEXI MOC Nisi klinac, nisi star, koliko god imas, nemas taj dar. Dosta ti je vise toga, zelis duze, a ne krace. Zato ti treba pomoc moja, da ti moci budu jace. Trazis pomoc moje ruke bajne, zelis otkriti sve moje tajne? Da ti udijelim malo vremena svoga i pomognem oko problema tvoga? Tko svojom nogom kod mene kroci dobit ce nove sexi moci. Bilo po noci ili po danu imaj me u planu. Sexi moci su sve, bez njih nema te! Ako si sasvim nemocan tip, iako ti uv 0977888280
ID: 9905 Datum: 07.03.2023
 
lokacija Stenjevec
Maserka 30-tih godina, simpatična, nasmijana, lijepih punih usana, lijepe grudi 4, manje guze...premala guza u odnosu na gornji dio tijela.
Moguće tuširanje prije masaže. Masaža je na stolu i mogu reći da je masaža vrlo dobra, masira u toplesu i smije se dirati. Tijekom masaže se igra guzom i jajima te može masaža prostate. Najbolji dio je kada ga ljubi usnama i klizi jezikom i usnama po njemu sve do kraja.
Sve u svemu dobra masaža sa još boljim završetkom koji je kombinacija svega (drkica, oral + prostata).
Za nešto više nisam pitao i čini mi se da se prema svakome postavi drugačije ovisno koliko ste joj legli.
Uglavnom vrlo uzbuđujuća masaža.
cijena od 30-40 ovisno o trajanju.

Ako netko ima slična ili drugačija iskustva, neka podjeli.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh