ZAGREB - Recenzije masaža


Momci jel itko bio, ja je pokusavam dobit no nejde, a ne znam ništa o njoj, zato me i zanima
 

Slike njene, samo masaža, cijena standard, dobro odradi posao.
Jako umiljata,zgodna mlada,300 masaza,400 body.Masaza ne previse dobra,ali je kulturna,odradi neke stvari koje te pale. Sve u svemu tko voli samo masazu nije lose,a istu radi u toplesu,cice 3
 
Pošto nov oglas i znatiželja velika za masažu evo ukratko:


- Poznati salon Kallos u Harambašićevoj sa više oglasa
- ambijent okej, higijena okej
- slika nije njena
- Pola sata 400kn, sve ostalo na licu mjesta
- upit za komplet je 900kn bez oralca i "može se vidjeti tokom masaže" (nije bilo ponude s njene strane)
- masaža je bezvezno trackanje, makar je moja maserka od struke, ali zbog zdrastvenih problema na
opuštajućoj masaži
- cura simpa i lijepo, vitko tijelo, slatke cice, topless je masirala (rado bi da me službeno zajašila, ali 900kn
je daleko previše!!! Dapaće, cura ima potencijala, ali ga jednostavno ne koristi. Šteta!
- opuštena spika
- na koncu konca zgodno ga je zdrkala, ali nije za ponoviti

Pitao sam za kolegicu. Vitka crnka sa silikonima. Htio produljiti kod te druge cure, ali kao nije bila slobodna. Umjesto crnke došla, s oproštenjem, debela prasica i tvrdi, da joj je tako dobra masaža da ću vikati "Još! Još!".

Zahvalio sam se i molio ljubazno, da mi ona prva ga dokrajči, što je isto i napravila.

Razlog zašto nebi više htio masaže od pola sata je ta, da je masaža kao sama užurbana oko pokreta, umjesto da izrgradi mic po mic luk napetosti tako da svršiš na kraju ko debil. Sara sveti duh npr. je to napravila. Imate njenu recenziju od mene.

Ali su zato ćevapi u "Batak kvatrić" bili fini.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh