ZAGREB - Recenzije masaža

Jel zna netko za maserku koja zbilja radi masazu, onak pravu kao maserke koje ne nude happy end, al da ima happy end? :D
Volio bih naci i kvalitetnu masazu i uzitak kod jedne maserke :)
 
Pa upisite u trazilicu Dea i imate link i opis i sve u p.m,a samo pitanja jel imas ovo jel imas ono,najbolje da se jos plati i dogovori sve umjesto vas a vi samo dodjete i karate....ides,vidis,pase ostanes ne pase odes,isto tako smo mi svi isli prvi puta
 
Pa upisite u trazilicu Dea i imate link i opis i sve u p.m,a samo pitanja jel imas ovo jel imas ono,najbolje da se jos plati i dogovori sve umjesto vas a vi samo dodjete i karate....ides,vidis,pase ostanes ne pase odes,isto tako smo mi svi isli prvi puta
Ne moras bit nervozan, mozda da i ti odes na masazu neku ;)
Kad u trazilicu upises Dea ne izbavi apsolutno nista, a kad upisesm Dea Siget mi izbaci ovo sto upravo pisemo. Evo ti i screen u prilogu.
 

Prilozi

  • ups.JPG
    ups.JPG
    26,3 KB · Pregleda: 210
Dogovorio neki dan nuru/tantra s uljem, bio kod nje.

Skembica (bbw? meni pasalo), simpaticna, dosta pricljiva, odjeca po dogovoru. Uzivo dogovorena i masaza prostate, a i happy ending koji je reklamirala u mejlu. Masiranje nije bilo pretjerano profesionalno ali sve u svemu zadovoljan uslugom. Ostao malko duze od dogovorenog.
I ja bi 😏
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh