ZAGREB - Recenzije masaža

Kaj ti to ozbiljno pitas??? :mad:
Zasto ne bih ozbiljno pitao? Zanima me jer se kao ne da... pa da vidim jel problem u meni ili stvarno ne siri noge, tj samo masira. Relativno sam mlad, uredan, ona je dobra i uvijek nam je veselo, a kad sam je pitao za nesto vise, rekla je da cemo se dogovoriti sljedeci put. I tako to sljedeci put nekoliko puta...
 
Zasto ne bih ozbiljno pitao? Zanima me jer se kao ne da... pa da vidim jel problem u meni ili stvarno ne siri noge, tj samo masira. Relativno sam mlad, uredan, ona je dobra i uvijek nam je veselo, a kad sam je pitao za nesto vise, rekla je da cemo se dogovoriti sljedeci put. I tako to sljedeci put nekoliko puta...
Ako ti nije dala nakon par puta kaj si bio ni ne bude
 
Zasto ne bih ozbiljno pitao? Zanima me jer se kao ne da... pa da vidim jel problem u meni ili stvarno ne siri noge, tj samo masira. Relativno sam mlad, uredan, ona je dobra i uvijek nam je veselo, a kad sam je pitao za nesto vise, rekla je da cemo se dogovoriti sljedeci put. I tako to sljedeci put nekoliko puta...
Daje…al preskupo….ne vrijedi tolko
 
U koje doba je zovete ? ja ju zovem sa više brojeva, ali nikako da se javi.

Bio jucer kod Sare.
Lokacija sveti duh, uzeo sam body to body masazu za 300 krznenih. Super docek, obucena malo spikica skeoz opustena zenska i otiso sam se istusirat. Legao sam dok se ona skinula i namazala nas je uljem i krenula je klizit. Odlicna masaza odlicne sise. Tokom masaze se malo igrala s guzom i jajima i okrenula me i pocela je drkica. Bila je doata napaljena pa smo za jos 100 gore dogovorili i oral. Uzivila se pa se okrenula u pozu 69 sto je bilo brutalno i onda finis.
Usluga 10/10 vracam se opet.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh