ZAGREB - Recenzije masaža

Lp forumasi..noviji sam ovdje pa eto malu pomoc od Vas..bio sam par puta na masaza prije pa sam sad malo izgubio komoas..ak netko mi moze ono 2-3 dobre preporuke dat..vecinom novi z...i ja sam volio klasicnu 1h i ak netko zna cijenu

Hvala puno
 
Lp forumasi..noviji sam ovdje pa eto malu pomoc od Vas..bio sam par puta na masaza prije pa sam sad malo izgubio komoas..ak netko mi moze ono 2-3 dobre preporuke dat..vecinom novi z...i ja sam volio klasicnu 1h i ak netko zna cijenu

Hvala puno
Siget
250 masaža i oral
350 masaža, oral i sex
Ona ti je na slikama , nema greške .
 
Lp forumasi..noviji sam ovdje pa eto malu pomoc od Vas..bio sam par puta na masaza prije pa sam sad malo izgubio komoas..ak netko mi moze ono 2-3 dobre preporuke dat..vecinom novi z...i ja sam volio klasicnu 1h i ak netko zna cijenu

Hvala puno

B2B oral - sex. 500
Zapruđe
 
kod dee sam znao i dulje ostat a platio sam pol sata, ne gleda ona točno na sekundu osim ak nije dogovorila već s nekim pa da klijent ne čeka, kod marine nisam bio na masazi nego samo na keksu, al ljudi koji su bili hvale njen body to body jer je baš građena za to, a oral i sama akcija su isto medju boljim na PO
 
Za ovu curu vidim da dost je hvale..morat cu ic...sam me zanima taj 1h...nadam se da ima masaza plus oral za 1h..
Kod obje maserke ćeš se zadržati najmanje 1 sat , ako uzmeš kompletnu uslugu
Ima još jedna koja radi odličan B2B , ali nije iz NZ , a ti si svoj zahtjev ograničio samo na odredjeno područje .
Dobra je i Dea i Marina . Marina zna isto dobro i klasičnu masazu , radila je dosta po salonima , ali nema stol već radi sve na krevetu .
 
Kod obje maserke ćeš se zadržati najmanje 1 sat , ako uzmeš kompletnu uslugu
Ima još jedna koja radi odličan B2B , ali nije iz NZ , a ti si svoj zahtjev ograničio samo na odredjeno područje .
Dobra je i Dea i Marina . Marina zna isto dobro i klasičnu masazu , radila je dosta po salonima , ali nema stol već radi sve na krevetu .
Thx
 
Pozdrav ,
Može li mi netko preporučiti dobru maserku za b2b u blizini Zagrebackog autobusnog ili željezničkog kolodvora.
 
  • Like
reagiranja: BMK

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh