ZAGREB - Jel bio tko?

Poz ekipa, posto nisam još nikad bio mi može netko reci kako to izgleda kada platiš sat vremena? Sto ako ispalimo u prvih 10 min, imamo onda još poslije fore ili kako?
 
Poz ekipa, posto nisam još nikad bio mi može netko reci kako to izgleda kada platiš sat vremena? Sto ako ispalimo u prvih 10 min, imamo onda još poslije fore ili kako?
Ovisi koju odaberes🤣 Možeš platit i pola sata i bit gotov za 10 min, šta onda? U pravilu pol sata jednom, sat dvaput. Neke daju i dvaput u pol sata, a neke jednom u sat. Ja kod nove uvijek odem prvo na pol sata, pa ako mi je jebena dogovorim se s njom.
 
Poz ekipa, posto nisam još nikad bio mi može netko reci kako to izgleda kada platiš sat vremena? Sto ako ispalimo u prvih 10 min, imamo onda još poslije fore ili kako?
Kako i kolega kaže, zavisi kod koje završiš...prvi i zadnji put kad sam uzeo 1h kod domaće prije 5-6 godina, (zgodna cura a dogovor s babom iz bunara) završio sam kroz 15min prvi puta, onda je slušao kako melje gluposti 30min, da bi onda rekla vrijeme je gotovo...katastrofa...kod recimo Chiare sa EGE ili Lise/Daphne (Nježna plavuša) sa PO ispališ 2 puta u npr samo 30 min i onda se mazite, popiješ piće, gledaš TV, može te izmasirat, razgovarate itd., uopće te ne tjera da odeš, nego ti i sama daje do znanja da ostaneš...idi na provjerene cure i ne bi trebao imat problema.
 
A kakva je akcija kod profe? Usluga?
I kolika je šteta za pol sata, sat?

Očito ženu ne smiješ ništa pitati, nego se pojaviti i zalupiti joj vratima.
Ova profesorica je malo žešča luđakinja…Napada čim ju nazoveš, al vjerujem da bi mogla biti odlična akcija. Jel bio netko kod nje u akciji? Žena djeluje nadrkano, izrazito napadački nastup, jel bio tko od forumaša da podijeli iskustva? Ne treba detalje, već dal se isplati ili ne?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh