ZAGREB - Jel bio tko?

Zaradim dvostruko vise u svom poslu nego sto sam ikad baveci se ovime hahaha...Zato me i nema .Ali nagrade i stimulacije treba opravdati,moras znati raditi, a i raditi..Najlakse je zicati majku 50 e za pušenje kod Marice i nedjeljom piti pivo ispred dućana pitajuci se zasto sam solo u cetrdesetoj...Za inozemstvo moras biti kapacitet, većina koja je ostala u RH nije i zato meni nije tesko istaknuti se u ovoj mocvari nepismenih starih invalida duhom i tijelom...Zato ulazite u sebe, ne u mržnju jer niti jedna sposobna zena ne treba nesposobnog muskarca.
Ja sam mlad i naravno da nemam para ni privatnosti, a nagoni su najjači u ovo doba života. Nisam dobio dobar dojam o seksualnosti tako da vjerujem da će mi vremenom biti lakše i neću pretjerano patit oko tog. Već sam se dosta i odvikao. Ti nemoj laprdat kako zarađuješ milijune i kako bismo svi trebali ako bismo htjeli jebati. Prosječan čovjek mora biti u lošijoj ekonomskoj situaciji bili gdje u svijetu jer je život "igra sa nultom sumom."

Iza trotočke se stavlja razmak.
 
Ovaj posao je propao davno i time se jos samo bijelo roblje moze baviti i poneka starica u mirovini...tu love nije bilo ni prije tri godine.Ulozeno dobiveno u raskolu. Citate li vi komentare,kako bi zena imala ili zaradila u ovome kad ekipa za 40 e pita jel vrijedi tih para,jel se isplati ..Da ne spominjem da ovdje je pet ljudi max ikada igdje bilo..
Nije taj posao propao i nikada nece.Slazem se s tobom da nema neke zarade za ove cure s oglasnika.Ali prostitucija nije samo to.A da se nesto zaradi uz ljepotu i malo pameti.
 
Nije taj posao propao i nikada nece.Slazem se s tobom da nema neke zarade za ove cure s oglasnika.Ali prostitucija nije samo to.A da se nesto zaradi uz ljepotu i malo pameti.
Nije baš tako. Ako recimo da ih ima prosječno 4 dnevno i svakom naplati 80eu, to je dnevno 320 eu, i ako recimo ne radi svaki dan nego svaki drugi dan to je 4800eu mjesečno. A to je još konzervativna procjena.
 

Lokacija je kod Arene, nudi se samo masaža (btb i ručna) s ručnim završetkom, ali sam u razgovoru preko telefona stekao dojam da bi se moglo dogovoriti i više.
Cura mi je rekla da radi samo do 5 popodne, a ja radim do tad. Ne uzima mi se zbog nje slobodan dan ako je usluga loša pa molim kolege koji su bili kod nje za mišljenje.
Ja sam bio. Pod broj jedan ne radi se o djevojci, nego o milfici. Slike sa oglasa nisu njene i ni izbliza nije toliko atraktivna. I ne može se dobiti ništa više od trackanja i drkice. 60 eura za trackanje i drkicu je bacanje novca.
 
Nije baš tako. Ako recimo da ih ima prosječno 4 dnevno i svakom naplati 80eu, to je dnevno 320 eu, i ako recimo ne radi svaki dan nego svaki drugi dan to je 4800eu mjesečno. A to je još konzervativna procjena.
Naravno da ima i takvih...samo koliko?Koja je tvoja procjena da ima takvih cura koje racunaju 80e i da imaju 60 musterija na mjesec...a tu se slazem da rade pola mjeseca.
 
Pa zarada vjv nije loša ali za za tu zaradu treba istrpiti 50 filozofa koji analiziraju jel ti usluga vrijedi 70 ili 75
 
Naravno da ima i takvih...samo koliko?Koja je tvoja procjena da ima takvih cura koje racunaju 80e i da imaju 60 musterija na mjesec...a tu se slazem da rade pola mjeseca.
U Zagrebu djevojaka i žena koje se time bave ima u vrh glave dvadesetak, a u Zagrebu i okolici ima milijun ljudi.
Znači ponuda je mala, a potražnja neusporedivo veća i u pravilu imaju popunjen raspored. Mislio sam da je to svima jasno ovdje. Meni su dvije rekle da su taj dan imale troje mušterija i da im je tad bio slab promet. Brojka od 60 mušterija mjesečno je sasvim realna, točnije rečeno susreta, jer netko bude dva-tri puta mjesečno.
Cifra od 4800 eura koju sam iznio je konzervativna.
Evo recimo da imaju pet dnevno u prosjeku i da rade svaki drugi dan, što je itekako u domeni realnog mjesečna cifra ide na 6000 eura. Tolika primanja nemaju ni saborski zastupnici, ni predsjednik i premijer.
 
Pa zarada vjv nije loša ali za za tu zaradu treba istrpiti 50 filozofa koji analiziraju jel ti usluga vrijedi 70 ili 75
Posao zna biti stresan, ali kurve imaju isproban sistem kako filtrirati budale. Kad prvi put zoveš, moraš zvati tri-četiri puta prije nego što ti da adresu i otvori i tako te testira. Nadalje izbjegavaju raditi noću jer je veća vjerojatnost da će naletjeti na nekog pijanog ili drogiranog.
 
Meni je već pomalo davno, poznata A.... sa Vrbana, davno se umirovila, rekla da ona svojom zaradom "...prepiša, sažvače i ispljune" saborske zastupnike, premijera i slične...spomenula je pola milje nekadašnjih kuna godišnje...e pa sad...
 
Ukratko svaka P.O. djevojka uz umjereni rad može zaraditi 4-5 tisuća eura, ali naravno taj posao nije za svaku. Mora se imati jak želudac i psihu za baviti se tim poslom i naravno paziti da se ne pretjera, jer posao ostavlja trag na psihi.
Druge opasnosti kao što su nasilne mušterija se mogu filtrirati na već rečeni način, kao i rizik od spolno prenosivih bolesti i neželjene trudnoće koji su zanemarivi uz pravilno korištenja kondoma.
 
Ukratko svaka P.O. djevojka uz umjereni rad može zaraditi 4-5 tisuća eura mjesečno, ali naravno taj posao nije za svaku. Mora se imati jak želudac i psihu za baviti se tim poslom i naravno paziti da se ne pretjera, jer posao ostavlja trag na psihi.
Druge opasnosti kao što su nasilne mušterija se mogu filtrirati na već rečeni način, kao i rizik od spolno prenosivih bolesti i neželjene trudnoće koji su zanemarivi uz pravilno korištenja kondoma.
 
Ali buraz ..koliko sovinizma,mržnje i nasilja u komentarima ovdje svakodnevno, ajd zamisli da radis nesto nekom ciganu za kojeg znas da se trudi proci sto jeftinije,da ti spusti cijenu nakon prvog susreta,a potom da pokusa dobiti i besplatno jer svi ste takvi tu realno.Tko vam vjeruje da ostavljate te cifre,ja sigurno ne. Uostalom,dovoljno je citati komentare u kojima ste najsretniji kad uspijete pobjeci sa lovom.To nije normalan posao i prema tome ne bi smio biti placen kao normalan posao .A eto jos je i manje.Koliko kosta da te 100 manijaka koji bi htjeli od besplatne picke do zenidbe na silu kao u vrijeme spaljivanja zena od strane katoličke crkve, jebe u mozak 0 -24 ,narušava ti privatnost i kvalitetu zivota ..
 
Ali buraz ..koliko sovinizma,mržnje i nasilja u komentarima ovdje svakodnevno, ajd zamisli da radis nesto nekom ciganu za kojeg znas da se trudi proci sto jeftinije,da ti spusti cijenu nakon prvog susreta,a potom da pokusa dobiti i besplatno jer svi ste takvi tu realno.Tko vam vjeruje da ostavljate te cifre,ja sigurno ne. Uostalom,dovoljno je citati komentare u kojima ste najsretniji kad uspijete pobjeci sa lovom.To nije normalan posao i prema tome ne bi smio biti placen kao normalan posao .A eto jos je i manje.Koliko kosta da te 100 manijaka koji bi htjeli od besplatne picke do zenidbe na silu kao u vrijeme spaljivanja zena od strane katoličke crkve, jebe u mozak 0 -24 ,narušava ti privatnost i kvalitetu zivota ..
ajde vise ne seri doticna ako si uopce zensko, ili je neki muski pacenik pa zajebava ili na kraju neka koja radi a zeli podici cijenu opcenito.

sve 5 sto ti kazes ali ponuda je losa, upoređujes par osoba sa cijelim forumom, daj molim te
za to i postoji forum, pa odi onda kupiti lose voće u marketu i izađi posle, razmislices drugi put hoces li tu doci. itd itd

cijena za POJEDINE dame je nula, ne vrjede ni toliko, ali opet ljudi idu, znaci ide se i zarađuju opet one.
da ne zarađuju otisle bi na tisak raditi zar ne....
 
ajde vise ne seri doticna ako si uopce zensko, ili je neki muski pacenik pa zajebava ili na kraju neka koja radi a zeli podici cijenu opcenito.

sve 5 sto ti kazes ali ponuda je losa, upoređujes par osoba sa cijelim forumom, daj molim te
za to i postoji forum, pa odi onda kupiti lose voće u marketu i izađi posle, razmislices drugi put hoces li tu doci. itd itd

cijena za POJEDINE dame je nula, ne vrjede ni toliko, ali opet ljudi idu, znaci ide se i zarađuju opet one.
da ne zarađuju otisle bi na tisak raditi zar ne....
A neki bi došli i sutra u market možda stigne svježe voće i ti ćeš reći tu je loše voće a ovaj što dođe sutra kaže odlično je i evo obojica ste u pravu, te usporedbe sexa i jabuka su ono baš mjerodavne
 
Ali buraz ..koliko sovinizma,mržnje i nasilja u komentarima ovdje svakodnevno, ajd zamisli da radis nesto nekom ciganu za kojeg znas da se trudi proci sto jeftinije,da ti spusti cijenu nakon prvog susreta,a potom da pokusa dobiti i besplatno jer svi ste takvi tu realno.Tko vam vjeruje da ostavljate te cifre,ja sigurno ne. Uostalom,dovoljno je citati komentare u kojima ste najsretniji kad uspijete pobjeci sa lovom.To nije normalan posao i prema tome ne bi smio biti placen kao normalan posao .A eto jos je i manje.Koliko kosta da te 100 manijaka koji bi htjeli od besplatne picke do zenidbe na silu kao u vrijeme spaljivanja zena od strane katoličke crkve, jebe u mozak 0 -24 ,narušava ti privatnost i kvalitetu zivota ..
Koja je to besplatna pička? pa sve do jedne traže lovu kad zakoračiš preko praga, nije to normalan posao to je lifestyle a sto manijaka puta 100 eura ako nemaš priziv savjesti financijski nije to ni tako loše😁
 
ajde vise ne seri doticna ako si uopce zensko, ili je neki muski pacenik pa zajebava ili na kraju neka koja radi a zeli podici cijenu opcenito.

sve 5 sto ti kazes ali ponuda je losa, upoređujes par osoba sa cijelim forumom, daj molim te
za to i postoji forum, pa odi onda kupiti lose voće u marketu i izađi posle, razmislices drugi put hoces li tu doci. itd itd

cijena za POJEDINE dame je nula, ne vrjede ni toliko, ali opet ljudi idu, znaci ide se i zarađuju opet one.
da ne zarađuju otisle bi na tisak raditi zar ne....
Pa i otisle su.Smo.Kako god.Tko vam je ostao,baka Marica,Sandra i Pantera koje se realno ne mogu pojaviti nigdje u javnosti na bilo kojem poslu.Cak vas i kvalitetnije Brazilke izbjegavaju iako ih pimpovi tjeraju.. Ponuda je losa jer se npr meni ne placa apartman 100 e po danu da bi ti dolazio nakon sto si deset puta zvao sa deset brojeva i na vratima razmisljao hoces li potrošiti 80 e..i onda jos nakon tebe da potratim dan sa drkadzijama kolko samo pusenje na telefonu.Di je profit tu? Kad to u pravom poslu zaradim s pola mozga i bez takve zajebancije
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh