ZAGREB - Jel bio tko?

Točno je sve to. Što se tiče domaće prostitucije ona praktički ni ne postoji tako da ne treba ni donositi zakone o tome. Svako jutro na PO prvo iskaču transići sa svojim oglasima, a zatim Kim moli da se kod nje dođe. Pojavi se tu i tamo oglas Slatke tajne, Pantere, Majstorice orala Marice, tete Sandre i možda još par njih, a ostalo sve bonašice, online masturbiranje, masaže koje to nisu i to bi bilo to.
Tocno tako ili povremeno sta dodje neka iz srbije pa je tu desetak dana poput one male tine ostalo sve ne vrijedi nista
Ona mala kim je jedino top curka na plavom samo sta ima oglas 2 ili 3 puta u mjesec dana i tesko ju uloviti
 
jel zna ko za visoku zgodnu crkninju? ima tetovazu na ruci ispod ramena. vidio sam je u dezmanovom prolazu. moguce da je tamo u apartmanu ili na ilici. uletio joj ali nije htjela komunicirat na ulici a bila je i noc. nisam je nasao na ege a poprilicno sam siguran da je kurva.
Imas jednu crnkinju iz Angole koja povremeno dođe u Zg ,oglasi ti se na Plavom kad je tu ,dogovor je putem Wapp-a ,brz i jednostavan. Bio sam dva puta i meni je zenska ok ,ako uzmes sat vremena onda je to sat vremena pa i vise. Naravno da mozes i pola sata. Nije mrsavica ali nije ni debela ,taman onako kako izgledaju crnkinje ,dobra utegnuta guza ,GFE. Uostalom nazovi i dogovori se
 
Imas jednu crnkinju iz Angole koja povremeno dođe u Zg ,oglasi ti se na Plavom kad je tu ,dogovor je putem Wapp-a ,brz i jednostavan. Bio sam dva puta i meni je zenska ok ,ako uzmes sat vremena onda je to sat vremena pa i vise. Naravno da mozes i pola sata. Nije mrsavica ali nije ni debela ,taman onako kako izgledaju crnkinje ,dobra utegnuta guza ,GFE. Uostalom nazovi i dogovori se
Pliz daj link;)!
 
To je salon u Žumberačkoj, ali taj salon više ne valja kao što je valjao od kad je Alisa otišla.
Alisa vam sada ima svoj oglas negdje, nemojte me sada pitati gdje.

Evo, ima posebna tema, ekipa veli da je Alisa u Horvaćanskoj...

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh