ZAGREB - Jel bio tko?

Molim pomoć. Bio sam prošle godine kod cure, stan iza iza Antunovića. Mislim ulica Slavka Batušića. Sitna, mlada, simpa cura sa dugom, do pola leđa, plavom kosom. Ima tko oglas, broj u pp?
 
Eh sad da prokomentiram ovu
Ne znam tko ju je uvjerio da ona vrijedi 200 eura za sat al ajde. Niti je u faci zgodna niti joj je tijelo nešto, a ono najbitnije, akcija: nula.
Klasična kurva koja misli da je top pička, a miljama je daleko od toga.
Navodno ide u teretanu, ali po količini masti i celulita čini mi se da previše dana preskače. Očekuje jednu pozu kao i svaka kurva, misionarski i da se ispuca u kondom i doviđenja. A najgora stvar je da je oko pičke i čmara loše obrijana i puna crnih točkica tamo.
 
Eh bio i kod ove isto. Sve je već rečeno o ovom psihijatrijskom slučaju, ali nije mi vrag dao mira pa sam morao otići. U prostoru gdje masira drži jebenog psa i mačku koji se stalno kolju i jedno pet puta je prekidala masiranje i da njih razdvoji. Masaža nije masaža nego samo trlja po leđima ko retardirana, što i je msm, treće, drka ga u rukavicama i takvo drkanje nisam doživio u životu 🤣 drka kurac ko da vergla kineski skuteri od 50cc, hahaha malo mi je lakše jer se barem možeš nasmijati ovoj nakazi. Drka kurac kao da je medicinska sestra i treba ti uzet uzorak pa na kraju kaže iii evo ga 🤣. Ali ni tu nije kraj psihijatriji. Nema tuširanja jer joj je netko sjebao vodovod 🤣, ja reko ajde bar da operem ruke u umivaoniku, ne može ni to. Najviše što možeš dobit je dezinficijens. Već sve znate o ovoj bolesnoj teti i da ne treba ići k njoj, ali ajde da podijelimo ovo iskustvo koje mi je sad više smiješno.
 
Eh bio i kod ove isto. Sve je već rečeno o ovom psihijatrijskom slučaju, ali nije mi vrag dao mira pa sam morao otići. U prostoru gdje masira drži jebenog psa i mačku koji se stalno kolju i jedno pet puta je prekidala masiranje i da njih razdvoji. Masaža nije masaža nego samo trlja po leđima ko retardirana, što i je msm, treće, drka ga u rukavicama i takvo drkanje nisam doživio u životu🤣drka kurac ko da vergla kineski skuteri od 50cc, hahaha malo mi je lakše jer se barem možeš nasmijati ovoj nakazi. Drka kurac kao da je medicinska sestra i treba ti uzet uzorak pa na kraju kaže iii evo ga 🤣. Ali ni tu nije kraj psihijatriji. Nema tuširanja jer joj je netko sjebao vodovod 🤣, ja reko ajde bar da operem ruke u umivaoniku, ne može ni to. Najviše što možeš dobit je dezinficijens. Već sve znate o ovoj bolesnoj teti i da ne treba ići k njoj, ali ajde da podijelimo ovo iskustvo koje mi je sad više smiješno.
Kaj ti je drkala s tim rukama s kojima je zivotinje razdvajala
 
Eh bio i kod ove isto. Sve je već rečeno o ovom psihijatrijskom slučaju, ali nije mi vrag dao mira pa sam morao otići. U prostoru gdje masira drži jebenog psa i mačku koji se stalno kolju i jedno pet puta je prekidala masiranje i da njih razdvoji. Masaža nije masaža nego samo trlja po leđima ko retardirana, što i je msm, treće, drka ga u rukavicama i takvo drkanje nisam doživio u životu🤣drka kurac ko da vergla kineski skuteri od 50cc, hahaha malo mi je lakše jer se barem možeš nasmijati ovoj nakazi. Drka kurac kao da je medicinska sestra i treba ti uzet uzorak pa na kraju kaže iii evo ga 🤣. Ali ni tu nije kraj psihijatriji. Nema tuširanja jer joj je netko sjebao vodovod 🤣, ja reko ajde bar da operem ruke u umivaoniku, ne može ni to. Najviše što možeš dobit je dezinficijens. Već sve znate o ovoj bolesnoj teti i da ne treba ići k njoj, ali ajde da podijelimo ovo iskustvo koje mi je sad više smiješno.
Genijalno, čini se jako zanimljiva jer nikad nije ista priča i nikad ne znaš što će biti. Bilo je i priča da nekog nije htjela pustiti van i da ga je prostrijelila svojim psiho pogledom. Valjalo bi otići kod nje samo radi tog jedinstvenog iskustva.
 
Eh bio i kod ove isto. Sve je već rečeno o ovom psihijatrijskom slučaju, ali nije mi vrag dao mira pa sam morao otići. U prostoru gdje masira drži jebenog psa i mačku koji se stalno kolju i jedno pet puta je prekidala masiranje i da njih razdvoji. Masaža nije masaža nego samo trlja po leđima ko retardirana, što i je msm, treće, drka ga u rukavicama i takvo drkanje nisam doživio u životu🤣drka kurac ko da vergla kineski skuteri od 50cc, hahaha malo mi je lakše jer se barem možeš nasmijati ovoj nakazi. Drka kurac kao da je medicinska sestra i treba ti uzet uzorak pa na kraju kaže iii evo ga 🤣. Ali ni tu nije kraj psihijatriji. Nema tuširanja jer joj je netko sjebao vodovod 🤣, ja reko ajde bar da operem ruke u umivaoniku, ne može ni to. Najviše što možeš dobit je dezinficijens. Već sve znate o ovoj bolesnoj teti i da ne treba ići k njoj, ali ajde da podijelimo ovo iskustvo koje mi je sad više smiješno.
Koliko si joj platio?
 
Genijalno, čini se jako zanimljiva jer nikad nije ista priča i nikad ne znaš što će biti. Bilo je i priča da nekog nije htjela pustiti van i da ga je prostrijelila svojim psiho pogledom. Valjalo bi otići kod nje samo radi tog jedinstvenog iskustva.
To je istina.
Kod nje zbilja treba ići iz sprdnje.

Ali ljudi, jebe se njoj. Uvijek se nađe netko tko se zezne i ode kod nje i ona si opet lijepo zaradi.
 
To je istina.
Kod nje zbilja treba ići iz sprdnje.

Ali ljudi, jebe se njoj. Uvijek se nađe netko tko se zezne i ode kod nje i ona si opet lijepo zaradi.
Pa može tako i dvije, tri, pet godina, ali isprazniti će se bazen potencijalnih klijenata. S obzirom da stalne nema jer je očito poremećena, može računati na neke zalutale. Možda kad ovi garonje iz Azije saznaju za kurve bude imala više posjetitelja, ionako si inteligencijom odgovaraju. Treba takvima sjebati posao i može ovaj forum dosta napraviti, sve one ovo čitaju. Nije meni žao te love, nego ne želim da neke bolesnice poput nje tuku lovu na napaćenom radnom narodu koji samo želi masažu 🐒
 
Pa može tako i dvije, tri, pet godina, ali isprazniti će se bazen potencijalnih klijenata. S obzirom da stalne nema jer je očito poremećena, može računati na neke zalutale. Možda kad ovi garonje iz Azije saznaju za kurve bude imala više posjetitelja, ionako si inteligencijom odgovaraju. Treba takvima sjebati posao i može ovaj forum dosta napraviti, sve one ovo čitaju. Nije meni žao te love, nego ne želim da neke bolesnice poput nje tuku lovu na napaćenom radnom narodu koji samo želi masažu 🐒
To se slažem.
Ljudi idu raditi, štede da si priušte masažu i onda ih tako neka odere, a usluga nikakva.
 
Pozz ekipa, evo mene malo nazad :))

ima netko neki info od sljedeće dame???

ili netko možda zna o kojoj se dami radi, pa me proslijedi na neku recenziju o dotičnoj... Zahvaljujem!
 
Imate kakvu preporuku gdje otic na masazu, da se moze dirati sve. Bez potrebe za necim vise. Samo neka masaza da se opusti i ispucam
 
Imas ovu, fotke nisu njene, uživo je masnija. Al dobro izmasira i lijepo mi je pljeskala jaja dok mi je drkala.

I meni najdraža maserka kod koje sam i bio najviše puta je Crvenokosa 30, pojavljuje se tu i tamo. Na oglasniku slike su njene. Odlične velike sočne sise. Super masira i savršeno drka, sporo i senzualno i u njenim rukama mi je tvrd ko kamen. Uvijek se završi tako da joj cuclam sisu dok ju masiram dolje a ona mi senzualno prazni jaja
 
Imas ovu, fotke nisu njene, uživo je masnija. Al dobro izmasira i lijepo mi je pljeskala jaja dok mi je drkala.

I meni najdraža maserka kod koje sam i bio najviše puta je Crvenokosa 30, pojavljuje se tu i tamo. Na oglasniku slike su njene. Odlične velike sočne sise. Super masira i savršeno drka, sporo i senzualno i u njenim rukama mi je tvrd ko kamen. Uvijek se završi tako da joj cuclam sisu dok ju masiram dolje a ona mi senzualno prazni jaja
Cifre,lokacije?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh