ZAGREB - Jel bio tko?

Genijalno, čini se jako zanimljiva jer nikad nije ista priča i nikad ne znaš što će biti. Bilo je i priča da nekog nije htjela pustiti van i da ga je prostrijelila svojim psiho pogledom. Valjalo bi otići kod nje samo radi tog jedinstvenog iskustva.
To je istina.
Kod nje zbilja treba ići iz sprdnje.

Ali ljudi, jebe se njoj. Uvijek se nađe netko tko se zezne i ode kod nje i ona si opet lijepo zaradi.
 
To je istina.
Kod nje zbilja treba ići iz sprdnje.

Ali ljudi, jebe se njoj. Uvijek se nađe netko tko se zezne i ode kod nje i ona si opet lijepo zaradi.
Pa može tako i dvije, tri, pet godina, ali isprazniti će se bazen potencijalnih klijenata. S obzirom da stalne nema jer je očito poremećena, može računati na neke zalutale. Možda kad ovi garonje iz Azije saznaju za kurve bude imala više posjetitelja, ionako si inteligencijom odgovaraju. Treba takvima sjebati posao i može ovaj forum dosta napraviti, sve one ovo čitaju. Nije meni žao te love, nego ne želim da neke bolesnice poput nje tuku lovu na napaćenom radnom narodu koji samo želi masažu 🐒
 
Pa može tako i dvije, tri, pet godina, ali isprazniti će se bazen potencijalnih klijenata. S obzirom da stalne nema jer je očito poremećena, može računati na neke zalutale. Možda kad ovi garonje iz Azije saznaju za kurve bude imala više posjetitelja, ionako si inteligencijom odgovaraju. Treba takvima sjebati posao i može ovaj forum dosta napraviti, sve one ovo čitaju. Nije meni žao te love, nego ne želim da neke bolesnice poput nje tuku lovu na napaćenom radnom narodu koji samo želi masažu 🐒
To se slažem.
Ljudi idu raditi, štede da si priušte masažu i onda ih tako neka odere, a usluga nikakva.
 
Pozz ekipa, evo mene malo nazad :))

ima netko neki info od sljedeće dame???

ili netko možda zna o kojoj se dami radi, pa me proslijedi na neku recenziju o dotičnoj... Zahvaljujem!
 
Imate kakvu preporuku gdje otic na masazu, da se moze dirati sve. Bez potrebe za necim vise. Samo neka masaza da se opusti i ispucam
 
Imas ovu, fotke nisu njene, uživo je masnija. Al dobro izmasira i lijepo mi je pljeskala jaja dok mi je drkala.

I meni najdraža maserka kod koje sam i bio najviše puta je Crvenokosa 30, pojavljuje se tu i tamo. Na oglasniku slike su njene. Odlične velike sočne sise. Super masira i savršeno drka, sporo i senzualno i u njenim rukama mi je tvrd ko kamen. Uvijek se završi tako da joj cuclam sisu dok ju masiram dolje a ona mi senzualno prazni jaja
 
Imas ovu, fotke nisu njene, uživo je masnija. Al dobro izmasira i lijepo mi je pljeskala jaja dok mi je drkala.

I meni najdraža maserka kod koje sam i bio najviše puta je Crvenokosa 30, pojavljuje se tu i tamo. Na oglasniku slike su njene. Odlične velike sočne sise. Super masira i savršeno drka, sporo i senzualno i u njenim rukama mi je tvrd ko kamen. Uvijek se završi tako da joj cuclam sisu dok ju masiram dolje a ona mi senzualno prazni jaja
Cifre,lokacije?
 
Pozdrav, imam pitanje pa ak netko zna.
Prvo da kažem ko mlađeg savršeno me pojebala ( vise puta ) starija žena. Nakon toga nijedna mlađa ili moje godiste mi to nije priuštila. Zato sam se okrenuo za moj fetiš PO i od 2010-2013 našao jednu ( rekla je Mirela se zove, tak je bar rekla ) imala je tad 55, plava, debela velikih sisa i sve je dala. Bila je na početku Zagorske. Zna netko šta o njoj?
Onda ušao u vezu i nisam zvao, al opet nakon nekog vremena trebala mi je opet takva.
Nje vise nije bilo i od 2018-korone našao jednu plavu oko 50 banki ( imala je u PO sliku zguza na nekoj fotelji ). Zgodna u faci, deblja, velikih sisa. U Travnom u kopernikovoj ( neboder ). Djelila je prostor sa nešto mlađom i ful mršavom ( ta je mislim radila sve il skoro sve ). Zna netko šta o njoj?
Ako nitko ne zna jel su još dostupne i jel imaju neke druge kontakte? Ak ništa od njih imate kakvu preporuku za ove koje sad rade, a slične su njima? Kaj velite za one dvije debele Duet za pamćenje?
Svi smo bili kod teta milfice Mirele . 50 / plus minus god. ukucaj si erotik djevojka imaš cijelu temu o njoj druge Mirele nema bar ja ne znam
 
Genijalno, čini se jako zanimljiva jer nikad nije ista priča i nikad ne znaš što će biti. Bilo je i priča da nekog nije htjela pustiti van i da ga je prostrijelila svojim psiho pogledom. Valjalo bi otići kod nje samo radi tog jedinstvenog iskustva.
Ja bi otišao kod ove da me izguzi sa straponom. Je li ima takvo što u ponudi?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh