ZAGREB - Jel bio tko?

Imas cijelu temu o njoj, jebu je debeli starci koji svrsavaju u nju.
Prije je se kod nje moglo sve za 100kn sad je digla cijenu na 40e, ali za te novce čist ok. Pratim je na onlyfansu 6 dolara je pretplata čini mi se da je dosta napredovala, bar po slikama nebi bilo loše ponoviti ako ga je naučila gutat u međuvremenu. Oral je bio ful loš sa njom sam taj dio izbjegavao
Ali stari moj za nju bolje navuci 3 kabanice
 
ja sam je dzabe jebao preko tindera (nisam tada ni znao da je cura sa foruma). Dogovor da je pokupim autom i demo popit pice na jankomir. Nismo ni dosli do kafica vec mi je skidala gace, htijela je da je svrsim unutra ali sam ga izvadio i svrsio u usta. Vratio sam je tamo gdije sam je pokupio, uskoro cu to ponoviti preko PO
 
Prije je se kod nje moglo sve za 100kn sad je digla cijenu na 40e, ali za te novce čist ok. Pratim je na onlyfansu 6 dolara je pretplata čini mi se da je dosta napredovala, bar po slikama nebi bilo loše ponoviti ako ga je naučila gutat u međuvremenu. Oral je bio ful loš sa njom sam taj dio izbjegavao
Ali stari moj za nju bolje navuci 3 kabanice
I prostor bio zivi uzas
 
Odakle ti / čemu drugi broj - šta fali prvom 😅? Izgleda bombica na profilnoj na wapp-u, čak bi čovjek rekao fake...javi kako je prošlo..
Bio, al nisam htio nis vise ld masaze, puno potrosio kod Brazilki( vec tam 16 puta bio u 2mj) ovak sam doso vidit kakve su te masaze.

Ovaj broj dobio drugi kad se javko na taj glavni kao da na glavni ne koristi neg se javim na taj drugi. Nije se javljala na drugi dok nisam kreno spamat hahah.
 
Bio, al nisam htio nis vise ld masaze, puno potrosio kod Brazilki( vec tam 16 puta bio u 2mj) ovak sam doso vidit kakve su te masaze.

Ovaj broj dobio drugi kad se javko na taj glavni kao da na glavni ne koristi neg se javim na taj drugi. Nije se javljala na drugi dok nisam kreno spamat hahah.
koliko je bila masaza ? Jel ista cura na slikama ? Jel ti je barem izdrkala ?
 
Bio, al nisam htio nis vise ld masaze, puno potrosio kod Brazilki( vec tam 16 puta bio u 2mj) ovak sam doso vidit kakve su te masaze.

Ovaj broj dobio drugi kad se javko na taj glavni kao da na glavni ne koristi neg se javim na taj drugi. Nije se javljala na drugi dok nisam kreno spamat hahah.
Kakva je bila masaža i koliko novih? Njene slike ? Daj napiši recenziju
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh