ZAGREB - Jel bio tko?

Izgled je korektan, mene dočekala u pidžami sa medekima 🤣, lijepe sise, tijelo TOP, guza fantastična. Usluga je korektna nudi ti tuširanje prije odnosa ako želiš, radi sve sa gumicom, oral dobar. Po meni je dobra, nije fantastična, ali za razliku od ostalih domaćih je i više nego dobra. Cijena je ako se dobro siječam 70 eura 30 min i 100 eura 1 h te još te na kraju ponudi kavom ako želiš.
U kojem je kvartu?
 
Dal ima ta fejs
Meni je sad dala adresu i rekla 100€. Poslala je i neku sliku ali i dalje mi djeluje kao scam. Nisam dobio da je bonasica, vise mislim da ce me docekat frajer s nozem haha. Ono jbt izvlacim info iz nje. Znaci nitko nije bio kod nje i mislite da je prevara? Steta, slike su OK skroz
Napomena to je fora cim jednom spomene bon prevara.Navuce ljude da broj cak zgrade ulica sve al od kud ti znas tko hrpa stanova i onda Pise salji bon navlakusa
 

jel tko bio možda? nije mi se zasad javila
 
SEX Ona traži njega. Bokić, Maja, 32, Zg. Nudim slike i noćna druženja. Svi zainteresirani javite se na Viber, neozbilnji i sakupljači slika ne moraju se javljat. 0915277300
JEl bio netko
 

Ima netko neka iskustva možda?
Kolumbijka koja je često u Zagrebu. Bio sam jednom, pola sata sto, bilo mi je ok. Oral bez, ljubljenje. Ona je cura tako malo niža, latina s oblinama, grudi silikonske, svoje odradi pošteno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh