ZAGREB - Jel bio tko?

Po meni ne, premrsaava, kost i koza , nakvarcana, vec ostarila , ni u licu nije nesto, za 100 eur pol sata ne isplati se

Nije ni prije bila za 500 cuna , probao jednom i dosta . Ali ovim današnjim početnicima je interesantna jer u biti nema nešto bolje osim nje na PO . Sve prave cure su se povukle na posebne brojeve .
 
Jel netko zna šta o ovome bio bi zahvalan
 
Jel zna tko šta o onoj curi sa Horvaćanske, radila je u salonu sa onom glupavom Niki koja je sad jos uvijek na oglasniku. Djevojka 28. se zvala na oglasniku
Najbolja masaža sa happy endom koju sam imao.
Vesela zgodna cura ima 28, 29 godina, tijelo savršeno popunjeno, imala je malu škembicu a ja to obožavam, prelijepe prirodne sise, nisam ih vadio iz usta dok me masirala...Kad sam bio kod nje nije bila obrijana i imala je lijep grmić dolje...dok me masirala noga joj je bila na masažnom stolu da ju mogu dirati dolje...pica joj je bila tako lijepa kao da je od silikona, bila je doslovno mokra dok sam joj prolazio dolje, kad sam joj stavio prste dolje samo je zastenjala i to me jos vise napalilo. Stavio sam joj ruku na guzu i stisnuo i ona je stavila svoju ruku na moju ruku i držala me dok mi je drkala, njena sisa mi je bila u ustima i tako sam svršio, kad sam svršio rekla mi je " Šta sam ti to napravila, izludila sam te" 🤣, ja reko jesi jesi. Samo mi je žao sto nije radila vise od masaže, dao bi sve da sam joj ga stavio...takvo tijelo može prodati na EGE za dobru lovu, ima bolje tijelo od većine cura tamo. Nažalost nisam ju vidio na oglasniku od 8, 9 mjeseca...
Sto je sa niki, nju sam danas dobio al nisam stigao otici ?
 
Jel radi jos ona crvenokosa za koju se uvijek javlja neka baba koja sve dogovara.Obicno bi radila oko Korculanske ulice
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh