ZAGREB - Jel bio tko?

Jel bio tko kod ovih i kakve su?



I dal se preporuča obostrani oral recimo?

Hvala!!
 
Jel bio tko kod ovih i kakve su?



I dal se preporuča obostrani oral recimo?

Hvala!!
Ova 1 slatka tajna je ok curka u poslu je dosta dugo vec izgled prosjecan nije neka ljepotica ali nije ni ruzna pristojna ljubazna i odradi posao ok ne pozuruje i potrudi se daje svrsavanje u usta...
Bio sam kod zgodnijih cura kojima je usluga bila katastrofa tako da se uvijek s vremena na vrijeme vratim njoj...
Dogovor je preko whatsappa i nikad ne sjebe dogovor
 
Ova 1 slatka tajna je ok curka u poslu je dosta dugo vec izgled prosjecan nije neka ljepotica ali nije ni ruzna pristojna ljubazna i odradi posao ok ne pozuruje i potrudi se daje svrsavanje u usta...
Bio sam kod zgodnijih cura kojima je usluga bila katastrofa tako da se uvijek s vremena na vrijeme vratim njoj...
Dogovor je preko whatsappa i nikad ne sjebe dogovor

Hvala, probao bih da fun bude bolji možda lizat čak, jel se preporuča ili bolje ne?

Mislim jel zdrava i higijena ok?
 
A želim full sve probat, kad već plaćam. Ali da moral bi bit dovoljno pijan za tak neš 🍻

znači cura je sasvim pristojna i možeš bez problema sa njom porazgovarati o tome što želiš. Kreće ti raditi oko 10:00 ujutro pa se lijepo dogovori dan prije, dođi na lokaciju i zamoli je da se sa tobom istušira. I problem riješen sa vanjske strane :cool:
 
Jel bio ko kod neke koja ima aktivan oglas da bi je preporučio? Ja nisam bio u hrv u zadnje 3 god puno, prije sam išao stalno kod dosta njih s PO i bilo je stvarno super cura, leona zelenooka, marina ds, tea s kruga...imao i privat br od nekih ali izgubio mob i br samim tim pa eto ako je neka od tih bila nedavno imala oglas ili neka druga na koju bi se isplatilo otići jer mi se čini da nije baš prevelika ponuda, hvalaa
 
Jel bio ko kod neke koja ima aktivan oglas da bi je preporučio? Ja nisam bio u hrv u zadnje 3 god puno, prije sam išao stalno kod dosta njih s PO i bilo je stvarno super cura, leona zelenooka, marina ds, tea s kruga...imao i privat br od nekih ali izgubio mob i br samim tim pa eto ako je neka od tih bila nedavno imala oglas ili neka druga na koju bi se isplatilo otići jer mi se čini da nije baš prevelika ponuda, hvalaa


Imaš link od Tee s Kruga? Ako nije mjenjala lokaciju
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh